Slovenija
495 ogledov

Fajonova: Na program ponuja boljšo prihodnost

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar darklord
    darklord 14:52 16.oktober 2021.

    zagovarjanje migracije, slikanje na Triglavu z zastavo LGBT.; SD ne bo dobil mojega glasu na volitvah, ostalo je politični populizem.

  • peter3 12:06 16.oktober 2021.

    Kako nam bo tovarisica Fajon, tipicen primer negativne selekcije, ki je odrasla z zlato zlico, in ki nima pojma o pojmu, nudila boljso prihodnost ? Ravno ona, ki je izrazit primer popolnoma nekompetentne politicartke, ki ima besedni zaklad dvesto besed, ...prikaži več, ki jih vedno znova ponavlja, od tega je vsaka tretja beseda Jansa in SDS. Strategijo stranke je povsem zafurala in jih potisnila na skrajni levi rob, kjer pa ima zelo mocno konkurenco. Po mojem gospa dejansko ni cisto gladka.

    • Ender3 14:35 16.oktober 2021.

      Komentar, kot da poslušam, berem nekega honorarnega aktivista. Tvoje merilo kompetentnosti sega le do JJ, kaj dlje pa ne. Prodajaš buče @peter3

  • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 12:36 16.oktober 2021.

    To naj ona ponuja na Chengdujski cesti 45 v Lj.

  • Avatar R_D
    R_D 11:52 16.oktober 2021.

    Seveda ni mogla brez migrantov, lgbtiq, pizdovja... In janše.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 12:07 16.oktober 2021.

    Ja, predvolilne obljube so se pričele. Osebno mi je do njih kot do lanskega snega, vendar tokrat, če opozicija nič od obljubljenega ne uresniči, bo še vseeno petkrat bolje kot sedaj...

    • Avatar R_D
      R_D 12:16 16.oktober 2021.

      Boj se tistega česar ne obljublja. Šiptarje in arabce v vsako vas. In socialko zanje.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 12:41 16.oktober 2021.

      To je le politični populizem....Isto ali še slabše je bilo pri SDSs...Ubogega Grimsa je skoraj božjast, ko je iz opozicije vpil kot da ga migranti živega odirajo. Ko so prišli na oblast, je vse potihnilo in so mirne duše uvozili ...prikaži več več migrantov kot prejšnja vlada.. Migrante upravlja EU in če se kdo od naših dela, da ima vpliv na ta dogajanja, je to le političen blef in opredelitev...

  • viljem 12:26 16.oktober 2021.

    V program morajo vnesti recikliranje svečk v diesel gorivo.

  • Avatar Minovak
    Minovak 12:41 16.oktober 2021.

    Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim. Levi slogan, od nekdaj.

  • Adam_Jefferson 15:56 16.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • mirror 12:32 16.oktober 2021.

    Edini program SD in ostalih strank KUL-a je, samo da ni Janša. Novinarka pa razen svobode medijev in kršenja človekovih pravic ne pozna ničesar drugega. Pa še tu je čisto zatajila v primeru Bratuškove, ki je kršila človekove pravice 120.000 ...prikaži več razlaščencem obveznic in delnic. Vodenje gospodarstva države še nikoli ni bilo tako dobro, kot v tej vladi. Kar pa je narobe, pa je kriva Fajonova, ki tožari po Bruslju.

    • Ender3 14:39 16.oktober 2021.

      mirror prosim, kaj bolj konkretnega napiši, deluješ kot Ivekov papagaj ali trabant trol.

    • Kirka 14:43 16.oktober 2021.

      Meni je strategija "samo da ni Janša" čisto OK. Bratuškovo pa zaradi kršenja človekovih pravic lahko tožiš.

  • Jernej65 12:07 16.oktober 2021.

    Bog reši nas vsega hudega, sedanje in bojim se da tudi prihodnje vlade.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.