Šport /sport/zimski-sporti
30983 ogledov

Legendarni športni as po uvedbi 'lockdowna': "Sram me je moje države"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 12:00 16.november 2021.

    Avstrijcem se je sfuzlalo. To je pavšalno maltretiranje necepljenih, ne glede na to da je jasno, da cepivo proti širjenju virusa pomaga le par mesecev, torej "visoka precepljenost" itak ne bo ustavila širjenja virusa, in da večini virus ni življenjsko ...prikaži več nevaren. Če že morajo koga buzerirat, naj buzerirajo necepljene iz rizičnih skupin, ki dejansko polnijo bolnice.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:12 16.november 2021.

    Ha ha ha, kaj bi šele rekel, če bi revež živel v Sloveniji.

  • rd2dmk2 18:40 16.november 2021.

    a se vi spomnite, kako in kaj se je dogajalo, ko so oblasti malo omejile kajenje v javnih prostorih. ko je bilo to še čist na začetku, ko so se malo omejevale cigarete v lokalih, pa to.. se komu še ...prikaži več kaj svita ? no,če se pa pojdite še mal meta nazaj v zgodovino, ko so bili kadilci kljub enakopravnemu položaju z nekadilci popolni vladarji prostorov. jest kot večni nekadilec se danes spet počutim tako kot pred desetletji. v službi en sam kadil, pa 10 nekadilcev, ampak je njegova veljala.

  • leonardo 13:06 16.november 2021.

    Umiri se gospod. V Sloveniji smo šokirani že kar nekaj časa, pa žal nič ne moremo! Tudi ti se boš navadil!

  • Glenda_Barnett 15:31 16.november 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • munja 15:49 16.november 2021.

    Kaj pa ta legendarni športni as ponuja kot boljšo alternativo? Mogoče to: vse odpret, pa bolnice zapret.

  • marko345 12:05 16.november 2021.

    In kaj je tale Abstrijski dopingaß priporočil kot boljšo rešizev kot jo imajo sedaj. NIČ, ker prazna glava nima predloga.

    • Avatar pantani
      pantani 12:23 16.november 2021.

      Se je oglasil komentator z IQ sobne temperature!!!

    • marko345 13:45 16.november 2021.

      Ja pri meni je 370 stopinj, pri tebi pa minus - 45IQ. Še osel, ki ga v Istri redijo za Italijansko mortadelo je pametnejši od tebe pantani.

    • smoljo 19:01 16.november 2021.

      Markec ,je kot osel v lipici ....

    • marko345 16:33 17.november 2021.

      Smoljo a si mortadeli pobegnil, ker svoj komentar na članek itak ne znaš napisat. Zmeda posrana.

    • smoljo 19:24 17.november 2021.

      Aa markec,sorry ti še do lipice prišel nisi.,post moj je pa na tvoj komentar, ne na članek ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.