Magazin /magazin/lepota-telo
174 ogledov

Fitnes blogarka že eno leto brez britvice

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dzony006 08:29 28.april 2017.

    Berem različne komentarje, posebej negativne, in mi gre na smeh. Verjetno komentirate samo mlajši, ker starejši nebi pisali neumnosti. Veliko jih je verjetno rodila mama, ki si nikoli ni brila dlak po telesu, razen morda v času rojevanja. Zato tisti ...prikaži več ki se "zgražate", nad dlakami, ne veste NIČ o življenju. Pa brez zamere. Vidim da nekateri komentirate samo zato, da se vidi da ste prisotni, kaj pametnega pa ne napišete. Lep dan želim.

    • mph 16:24 28.april 2017.

      Smo vmes tudi precej starejši. :-) In niso nobene neumnosti. Moji sicer po ženski strani so oz. so bili na njihovo srečo, že po naravi skoraj povsem brez dlak, vsi nimajo te sreče. Zdaj pa misim, da si sam ali ...prikaži več premlad ali pa malo prestar, da na račun tega vlečeš zaključke, da pa zdaj, ker to gledamo kot na stvar HIGIENE in estetike, da pa ne vemo nič o življenju. Vem zelo dosti. In sem še vedno na temu, da so mi pač zmeraj bile in bodo dlake po nogah in rokah pri ženski pač gnusne. Kot je nekdo spodaj, z medvedkami ne bi hodil v posteljo. :-)

  • brezheca 14:09 27.april 2017.

    Sploh pa,dlake imajo svoj namen pri človeškem telesu.Kot tudi potenje.

  • mph 14:14 27.april 2017.

    Ne. PREDNIK je bil skupni. Pa tudi včasih so predniki živeli v votlinah, se niso jasno sploh brili, ne eni ne drugi, nihče se ne ni tuširal razen v primeru dežja .... potem ... potem pa je prišel razvoj, pojavila ...prikaži več se je osebna higiena, .... no in DEL te osebne higiene, civiliziranosti, ... je tudi britje oz. urejanje brade, še posebaj za ženske pa med drugim britje viška dlak. Nekatere imajo genetsko srečo, druge nimajo. Podobno kot je z močnim telesnim vonjem in podobno. To na sliki je GNUSNO videt. Pika.

  • brezheca 14:04 27.april 2017.

    Če se ne bi brila ,ne bi bila tako kosmata.Bolj briješ slabše je.Sicer je pa človek itak opica.Mar ne?

  • JT_Thomas 12:41 27.april 2017.

    Gotovo obstajajo ljudje, ki so jim všeč medvedki. Saj meni so tudi, ampak ne v moji postelji.

  • JT_Thomas 12:42 27.april 2017.

    Zakaj pa ima piercing v popku? :)

  • antitrust 13:52 27.april 2017.

    Hahaha, babe so skoz bl zmešane.Kosmatih nog tekajo naokrog pa prepevajo aint your momma ....

  • mph 13:56 27.april 2017.

    O za bruhat, kaj tako gnusnega si pa niti slučajno nisem predstavljal, ko sem kliknil na povzeavo. Bljak. Lahko pa se preseli dol h kamelarjem, menda obožujejo take.

  • mph 20:57 27.april 2017.

    Fiju, koliko se jih ne brije. :-) Ha ha ha ...

  • valerijakregar 14:56 27.april 2017.

    žal gre preprosto za prirojeno povečano poraščenost .naj prvi vrže kamen vanjo tisti, ki je popoln.ljudje smo resnično edina živalska vrsta, ki jo lahko zaradi tega obsoja.

  • Fulmmer 15:56 27.april 2017.

    Kresneš medveda ali njo, isto ti je to....

  • brezheca 16:51 27.april 2017.

    Za higieno skrbimo z umivanjem.Brijemo se zaradi lepšega videza.Pojem lepega videza se z leti pri ljudeh spreminja.Odvisno od mode.

  • mph 18:44 27.april 2017.

    Britje dlak je del higiene, manj potenja, manj pogoje za gljivice, .. itn itn.

  • romy 21:38 27.april 2017.

    joooj ne,zakaj sem pogledal,upam da tega ne bom podoživljal,ko bom poljubljal negovane nogice prave ženske,lp

  • JT_Thomas 18:39 27.april 2017.

    Obrvi pa ima brezhibno oblikovane. Zakaj še teh ne zanemari a?

  • mph 18:44 27.april 2017.

    Britje dlak je del higiene, manj potenja, manj pogoje za gljivice, .. itn itn.

  • mph 16:24 28.april 2017.

    Smo vmes tudi precej starejši. :-) In niso nobene neumnosti. Moji sicer po ženski strani so oz. so bili na njihovo srečo, že po naravi skoraj povsem brez dlak, vsi nimajo te sreče. Zdaj pa misim, da si sam ali ...prikaži več premlad ali pa malo prestar, da na račun tega vlečeš zaključke, da pa zdaj, ker to gledamo kot na stvar HIGIENE in estetike, da pa ne vemo nič o življenju. Vem zelo dosti. In sem še vedno na temu, da so mi pač zmeraj bile in bodo dlake po nogah in rokah pri ženski pač gnusne. Kot je nekdo spodaj, z medvedkami ne bi hodil v posteljo. :-)

  • mph 15:23 27.april 2017.

    Kakšno vezo ima tukaj kamenje? Halo? Govorimo o HIGIENI in nekih standardih estetike. Seveda ti nihče ne brani, da si pač ne umivaš zobe, noge, .... samo ne mi potem o kamenju. Ona ima pravico, da se ne brije, jaz ...prikaži več imam pravico, da povem, da mi je to gnusno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.