Slovenija
4045 ogledov

Formula 888 je odpovedala

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Minovak
    Minovak 14:40 01.maj 2019.

    Sindikati so bili in so, podaljšana roka levih vlad in IZKLJUČNO sami sebi namen. Imel sem sošolca, ki je bil 20 let pri SSS in mi je po odhodu v pokojnino pravil, da v vseh letih niso naredili nič za ...prikaži več nobenega, kar sem po stečaju firme izkusil na lastni koži, zato sem v trenutku izstopil. Tisti, ki jim ploskajo, naj se pogledajo v ogledalo in bodo videli takega, ki riga.

  • AnzeSmolej 20:04 30.april 2019.

    da delaš 12 ur si sam kriv ali pa se premalo ceniš. Sam ne bi nikoli sprejel takega delovnika. Je preveč služb in če želiš delati najdeš sebi primerno. Sam sem jo. Sem si pa dal seveda pogoj da ne ...prikaži več delam delje, dlje kot 8 ur na dan. Za vikende mi je vseeno in pa da imam VSAK dan nekaj od dneva. Se pravi da ne delam od 10-18h. Ampak najlde do 15h. Ali od 15h. Mi je prosti čas pomembnejši od denarja in uspeha.

  • Laznivi 19:48 30.april 2019.

    Casi so pac taki da za 8 ur dela zivotaris v socialnem stanovanju ki smo ga placali tisti ki delamo 12 ur, tisti ki delamo 12 ali 14 ur smo seveda tarca lenuhov ki so ob 16.00 ze na sanku ...prikaži več oziroma v fitnesu ali na kolesu ker imamo hiso ker imamo avto....Danes 8 ur delajo samo tisti ki res nimajo kaj pokazat v zivljenju in se zanasajo na drzavne jasli.

    • boogin1 20:38 30.april 2019.

      Laznivi Od takih kot si ti se mi kar obrača. Ti zaradi mene delaj 25 ur na dan če je to mogoče in delaj za sebe, ker očitno v življenju nimaš drugih vrednot. Ti torej podpiraš suženjstvo ? Ni je ...prikaži več sile, ki bi ji dovolil razpolagati z mojim življenjem. 8 ur je čisto dovolj za spodobno plačo in če delaš za mene kot praviš, nehaj takoj delati, ker ne potrebujem ničesar od tebe. Časi so pač taki, da delodajalci kršijo zakon in delavci zastonj lamo za njih in temu se je potrebno odločno upreti.

    • kapibara1 05:47 01.maj 2019.

      @lažnivi- Ime že vse pove, o tebi.. - Vse imam, kar si naštel, z 8 na dan, pa še prostovoljne sobote so bile vmes, za narazviti jug, ki je kljub temu, še zmeraj nerazviti..

    • Gigiinjo 07:27 01.maj 2019.

      username checks out. 8ur delam in definitivno me ti ne preživljaš haha. kaki idioti na tem svetu hodijo kaj si ti ja nor

    • Laznivi 09:10 01.maj 2019.

      Slovenija raj za lenuharje , sociala,karitas,jazbinsek in vsesplosno molzenje drzave na vseh ravneh. Samo delat cimmanj kot morejo slovenceljni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.