Magazin /magazin/vip
20624 ogledov

Foto: Ministrica Žnidar ob koncu mandata ni več to, kar je bila

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:20 31.avgust 2018.

    Ministrica Žnidar ob koncu mandata ni več to, kar je bila...........kakšna pa je bila pred ministrovanjem,če zanemarimo nekaj kilogramov žive teže ? Odvetnica ,zagovornica balkanskih bojevnikov ! Odvetniki so hudičevi vajenci ,odvetnice pa vajenke ,ki delujejo po sistemu debele denarnice .

  • Avatar olor
    olor 11:53 31.avgust 2018.

    Cerar pa ni spremenil drži, kot bi bil ves usran. Groza

    • miki1234 13:33 31.avgust 2018.

      samo res, čist brez hrbtenice... zgleda, kot da mu teče po levi nogi navzdol ;) LOL

  • borut08 19:35 31.avgust 2018.

    Pa nic ni spravila policije v red,da ne bodo scitili lopovov in preganjal oz.se okvarjali z postenimi ljudmi jih teroriziral in unicevali zivljenje v korist poskumunisticne mafijsle Slo.Iz lastnih izkusenj lahko povem,ko sem nekega lopova grdo pogledu sm dobil poloznico ...prikaži več ces,da ga zalim,ko sem pa zelel sam podato ovadbo na PUCelje v neki zadevi pa jo niso hoteli sprejeti oz.so jo sele po pritozbi na MNZ.Za koga torej delajo in koga scitijo,mafijsko drzavo??

  • Lovebites 12:02 31.avgust 2018.

    Gnoj ostane gnoj.

  • lidia 11:05 01.september 2018.

    Ne vem zakaj vedno tako grdo gleda????se kar ustrašiš!!

  • Friderik1950 13:21 31.avgust 2018.

    Nisem iz njenega političnega bloka in ne grem osebno. če to ni potrebno. Ženska je lepa in po moje tudi sposobna in je bila tudi glede šengenske meje pravilnega prepričanja, vendar zaradi 'slovenskega politično zahojenega kroga' ni mogla storiti veliko.

    • Lovebites 14:02 31.avgust 2018.

      A ti znas napisat kaj bolj konstruktivnega kot to,da se vedno ponavljas,da ne gres osebno in bla bla,lepa ti je vsaka,pa tudi ce je grda kot smrt.Raje be pisi,kot pa da pises kretenizme.

    • matermila 17:42 31.avgust 2018.

      Friderik,če je pa ta lepa,pol grdih sploh ni.Povešene oke,povešen cel ksiht,ne vem no,al slabo vidiš,al še lepe babnice nisi videl.

    • Lovebites 18:02 31.avgust 2018.

      @matermila,no,to.Si dobro povedal,bravo.

  • miki1234 14:05 31.avgust 2018.

    siecr mi vsi tile delomrzneži dol visijo, ampak primerjava z nacistko je malo neokusna...

    • Lovebites 15:13 31.avgust 2018.

      Je se hujsa kot nacistka.Javnost ne pozna vseh njenih svinjarij.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.