Sem že pozabil kaj sem videl. Pečeni oddojek je lepši sicer.... nas pa kolegica novinarka dobesedno posiljujete z obskurnimi novicami dotične gospe, očitno je vaša prijateljica.
nič posebnega, sem videl že lepše. Sicer ne maram koščenih suhic, ampak tukaj so pa mogoče noge malo predebele...
za karat
Posprical bi ji obraz z "eliksirjem mladosti" veckrat....zapored
zamastio bi ji tamalo
folk ze ozema "eliksir mladosti" iz svojih 🐦 -ov na njene slike
Ja pa ja.od 1 do 10bi ji dal 6,mogoče6,5.to je to.
"eliksir mladosti" bi ji cedil med stegni
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Sem že pozabil kaj sem videl. Pečeni oddojek je lepši sicer.... nas pa kolegica novinarka dobesedno posiljujete z obskurnimi novicami dotične gospe, očitno je vaša prijateljica.
nič posebnega, sem videl že lepše. Sicer ne maram koščenih suhic, ampak tukaj so pa mogoče noge malo predebele...
za karat
Posprical bi ji obraz z "eliksirjem mladosti" veckrat....zapored
zamastio bi ji tamalo
folk ze ozema "eliksir mladosti" iz svojih 🐦 -ov na njene slike
Ja pa ja.od 1 do 10bi ji dal 6,mogoče6,5.to je to.
"eliksir mladosti" bi ji cedil med stegni