Slovenija
26235 ogledov

Furs bo dal na dražbo 220 iphonov, cena zelo ugodna

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 15:20 22.julij 2020.

    za 150€ , če še malo dodam, dobim lep, skoraj nov smartphone, ta pametni seveda le z androidom, ... seveda pa za ta denar dobim nekaj "navadnih", čisto novih telefonov ... he, he, he ... upam da bo licitacija prinesla ...prikaži več vsaj 500€ po komadu, upam da budale še več plačajo in čimveč zapravijo za te rablene, usrane, prešvicane, mastne igračke ... nimaš kaj, včasih so v vrsti stali za nove , zdej bodo za stare ... ni razlike ... pacient ostane pacient

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 20:03 22.julij 2020.

      Nov CUBOT X20 pro, 6gb rama,128gb placa...,in še in še.... .Na amazonu de je 150 Eur. In kako bojo za ta jajca dobili 150+30 davka? Bolano.

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 21:10 22.julij 2020.

      Ja, ja seveda le z androidom (BTW virusi kar sami letijo k njemu), ker za iOS je pa potrebno mal vec pameti. Je pa res, da je ta cena krepko zasoljena

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:17 22.julij 2020.

      Imam lg5 in nobenih virusov.

    • Avatar praufo
      praufo 21:34 22.julij 2020.

      za ios je potrebno več pameti ... ja , kakšne pameti, pamet rabi razvijalec opreme oz. softvera , ne pa uporabnik ... ravno tako ližeš oz. drsaš po dilci kot na androidu, samo da so nekatere stvari malo drugače ... ...prikaži več isto kot na desktop mašinah ... ne maram ne enega , ne drugega telefona, ... udobno je imet tipkovnico , miš, velik ekran, zraven pa pač čimbolj tiho mašinco ... stara dobra klasika, ne se pa matrat s tem drsanjem gori doli ... eh telfon je za telefonirat

  • munja 16:02 22.julij 2020.

    Po moje niso vredni več kot 30 eur - zadnja cena.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 13:05 22.julij 2020.

    To pa sploh ni poceni!!! Naj si pogledajo koliko so po Bolhi,s tem da ni cena zadnja.

  • gregor51 11:08 22.julij 2020.

    fejk roba

  • Gandi123 12:49 22.julij 2020.

    Totalno zastareli telefoni, vrednost daleč od nastavljene cene!

  • Snežinko 12:30 23.julij 2020.

    Kaj pa, če bi, spoštovani novinar N.Š. pred objavo butastega naslova vsaj malce poguglal po netu? Bi ugotovil, da je ajfon7 stara zadeva in niti teoretično ni vredna 150€. Ta številka je svetlobna leta od "zelo ugodne cene".

  • SonnyBlack 12:16 22.julij 2020.

    furs...ustanova ki bi jo treba zakurit...z zaposlenimi vred

    • MK 14:22 22.julij 2020.

      zakaj? zelo dobro delajo in pobirajo vsako leto več davka in so bolj učinkoviti. s tem npr, pa omogočajo zdravstvene storitve vsem državljanom, tebi bi koristila napotnica za psihiatra.... razen, če si ti en jože, ki išče način na kakšen ...prikaži več čim bolj državo okrog prnest pol pa jamra, da nima nič od nje.... ja takih bolnikov je pa še kar precej... nekakšen vpliv socializma

    • SonnyBlack 14:31 22.julij 2020.

      mk...nic od drzave ne rabim...ne jamram placujem vse prispevke itd itn...samo glihtak sem mnenja da je furs lopovska ustanova.. nic vredu ne delajo..

    • MK 16:19 22.julij 2020.

      okej, cenim mnenje. jaz sem pa z nijmi zadovoljen. 3x so mi korektno pomagali in njihov IT je zelo dober. z edavki pa sem tudi zadovoljen, telefon pa zmeraj dvignejo. jaz od JU ne pričakujem dosti več

    • SonnyBlack 17:43 22.julij 2020.

      MK nimam nic proti,ce si zadovoljen z fuRS...tud prav je tak...samo vseeno...verjami da so hijene tam not vsi

  • ode 08:17 23.julij 2020.

    Če ne bo kupcev niti za izklicno ceno, lahko dražitelj izklicno ceno zniža, če je tako dogovorjeno s prodajalcem, to je fursom. Verjetno jih bodo prodali za vsako ceno.

  • Avatar praufo
    praufo 14:56 22.julij 2020.

    glede na to, da je tako zastarel, najbrž podpira ta novo aplikacijo coroma ... to je najbolj važno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.