Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
14246 ogledov

Tako ta lepotica testira snubce, testa doslej še ni prestal nihče ...

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Orto 11:03 09.april 2022.

    Če ne zna skuhati kosila in večerje , če ne zna prati, sesati in pospravljati, če ne zna vzgajati otrok, če ne zna seksati, če ne zna delati na vrtu, če ne zna normalno komunicirati .. je za mene adijo. ...prikaži več. Verjetno sem šovinist, ampak sigurno manjši kot ona.

  • wolfenstein 09:54 09.april 2022.

    Lepotica? Po kakšnih kriterijih? Balkansko napumpanih žnablih? Sicer pa ena od poplave sodobnih "vplivnic", ki je zgolj našla "tržno nišo" za večkratno zbiranje lajkov in komentarjev - bolezen sodobnega časa. Rezulteti so postranskega pomena.

  • crna 19:24 09.april 2022.

    To ni ženska za skupno življensko pot.

  • rd2dmk2 09:46 09.april 2022.

    če ima ta 2 pogoja in ne najde kandidata, potem se resnično vprašajte kje ste in kam gre ta svet..še v bontonu piše da mora račun plačati moški. no dama naj spoka kufre in pride v slovenijo. tu no sigurno ...prikaži večo morala svojima 2 pogojojema dat še kakšen ducat da se bo lah ubrabula snubcev, ker mi smo tapravi kavalirji..plačamo, pa prpelemo na dom, če je treba še preoblečemo v pižamo, pa naredimo zajtrk, a ne fantje?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.