Slovenija
4015 ogledov

Ganljivo pismo z Adrie: Zdi se, kot da javnost komaj čaka, da del nas umre

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matjaz18 15:20 23.september 2019.

    Ali bi sploh kdo bral pozitivne zgodbe.. če pa so trači in.. Mediji pa so itak država zase.

  • johan 17:04 23.september 2019.

    Res je, odgovorni morajo odgovarjati - zapor in denarna kazen. Je pa tudi res, da se pisci tega "spisa" tudi niso podpisali z imenom in priimkom, ki sporočajo, da ima vsak svoj obraz, ime in zgodbo.

  • Avatar praufo
    praufo 15:16 23.september 2019.

    adrijo prodali nemškemu skladu ... pa zakaj hudiča je treba v tej državi vse prodat? in to tujcem, obvezno, pa še to velikokrat takim, ki naredijo dokončni pokop ... a to zahteva evropa, ki je zgodba o propadu evropsek civilizacije, ...prikaži več al kdo drug? ... če gre vse u maloro, naj gre pa še to u maloro, tak je očitno načrt uničevalcev slovenske lastnine

    • ECKING 16:20 23.september 2019.

      zakaj mislis?? zaro ker bi pa nasi pokradli,in je cisto vseeno ali njihovi ali pa nasi ti in jaz od tega ne bova imela nic

    • ECKING 16:21 23.september 2019.

      vsaj drzava upam ,da ne bo spet kaj financirala zraven!

    • Avatar praufo
      praufo 16:46 23.september 2019.

      prodat zato da se ne pokrade ... la kaj bo ko bo vse prodano ali vse prodano? a bo ratalo dolgčas, al se bo pa začelo drugače delat? res me zanima

  • marialorca 14:50 23.september 2019.

    *** Adria Airways, ki je od leta 2016 v lasti nemškega sklada K4 Invest, je pred časom vsa svoja letala prodala liziniškim hišam in jih sedaj najema, težava pa se je pojavila, ker so zaradi dolgov tem hišam ostali brez ...prikaži več dela flote. *** K4 Invest? Še en "voluhar", ki zna uničiti nekaj "našega". Sem samo enkrat do zdaj potoval z letalom (je bil AA) in sem strmel nad njihovo ponudbo (še tisti dve uri znotraj letališča Brnik sta hitro minili). Naši ministri in ekonomisti si umivajo roke, kajne?

  • seenamojca 17:07 23.september 2019.

    Hja, Adria hoče še naprej letet. Kje ste bili pa takrat, ko smo MI želeli leteti? Pa ste nas brez pojasnila dali na umazane Karpate? Ali prestavili? Ali povsem odpovedali? Če vi niste imeli razumevanja za nas, ga tudi mi ...prikaži več nimamo za vas. Preprosto.

  • 0ced864ed9d976da79e4e975646e3dcf59a85b96 12:02 24.september 2019.

    Kje ste sedaj zagovorniki vrtne razprodaje slovenskega nekdaj, družbenega in po Drnovšku državnega premoženja. Razjebali ste to ubogo Slovenijo zaradi revanšizma in ustvarili vukojebine.

  • ECKING 16:19 23.september 2019.

    pa zaprite ze to ...pa kdo rabi takega prevoznika.... ce osebje ne vidi ,da "avion pada" pa naj se vztrajajo pri Adrii.... mislim moras bit pa res pameten ,da vidis ,da firmi ne gre in da ima slab odnos do ...prikaži več strank kaj sele do zaposlenih.....no taki pa kar ostanite pri Adrii do konca se va m bosigurno splacalo hahaha ZAPRITE ADRIO!!!! KONEC ZAMUD IN PRESTAVLJANJE LETOV!!!

  • Pepe007 14:09 23.september 2019.

    Dejansko mediji pletete zadnje mesece zelo negativno zgodbo okrog Adrie. Kot da bi bili plačani zato. Možno, da so nekateri mediji dejansko plačani zato. Drugi pa sledijo, da ne bi napisali manj. Če bo stečaj, se bo dalo marsikaj dobiti ...prikaži več ugodno, če se odžene tuje kupce.

    • ECKING 16:24 23.september 2019.

      pa kaj pametujes ...pel se z Addrioo in cakaj potem 15 ur na Kosovu vmes pa ze medcelinski let iz Turcije ki sem ga valda zamudil.....a je adria prej komu psorocila koliko bo zamude NE NOBENEMU!!! Tako ,da ne pametujte ...prikaži več tisti ,ki se 4 krat letno peljete z aivonom...valda je teb vseen 15 ur cakat men pa pac ni ker letim tudi po 20-30 letno

    • ECKING 16:25 23.september 2019.

      pa da ne omenjam cene Adrie ..... let brnik-munich-paderborn = 760EUR povratna s postankom v munchnu in cakanjem 10 ur

    • stilist 16:26 23.september 2019.

      Če bo stečaj, ne bo nič ugodno, ker tudi nič nimajo... Samo dolgove.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.