Slovenija
3659 ogledov

Minister: "Sram me je za kolege, ki ne želijo pomagati!"

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • FranjoL 23:29 21.april 2020.

    G. minister, a se firmo rešuje tako, da prestaviš stroje in šefa pustiš na miru, ali pa se menja šefa, stroje pa pustiš v tovarni? A ti starostniki potrebujejo bolnišnično nego? Po ministrovih besedah ne, vendar jih umikajo zaradi vodstva. ...prikaži več Za te zadeve pa bolnice niso namenjene, ali? Torej pri vsej zadevi ne gre za strokovno, ampak politično odločitev (beri izsiljevanje). Desus bo na Ptuju pogorel, ironija pa je, da še predsednica stranke prihaja od tam.

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 06:16 22.april 2020.

    upokojenci, bodite srečni glede tega razpleta. verjemite, še domačini ne upajo v ptujsko bolnišnico, daleč naokoli slovi kot ena najslabših s SLO: vsaka čast posameznim zdravnikom, ampak to so dejstva.

    • timja 09:12 22.april 2020.

      omas ena najslabših zadev je da steguješ gofljo,ko stvari ne poznaš...bolje biti tiho nego glup je približno besedilo znanega benda

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 17:13 22.april 2020.

      gobezdač, očitno si zelo dobro seznanjen z dogajanjem, da komentiraš vsepovprek. kritika ne leti na zdravnike, ki so izjemno izobraženi preko ekstremnega študija , ampak na organizacijo. Očitno si najet PR-ovec, da pišeš te neumnosti. Naredili ste dolgoročno škodo in ...prikaži več sramoto celotnemu mestu in to tisti del delomrznežev in politikantov, ki iščejo krivine in so nasploh najbolj privilegirani. Idi malo med ljudi in vprašaj, ne pa da bluziš neumnosti ob kavici in cigaretih.

    • timja 20:23 22.april 2020.

      ti drekač nepomembni ne klamfajt nebuloz, če ti manjka sprostitve, si je naberi v najbližjem gozdu...mene pa ne vtikaj v svoje kofi blebetače

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 20:42 22.april 2020.

      buzi primitivni, ne nakladaj, očitno si v JZ Ptuj, da lahko cele dneve komentiraš. pa še polpismen si, samo nakladaš bedak. jutri pa spet v službo, malo na kavico in v službenem času komentirat na portalih, golazen birokratska.

    • timja 07:18 23.april 2020.

      Nakladač na Ptujski 33 v Ormožu si idealni eksemplar

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 07:59 23.april 2020.

      šmarnica, idi čuvat maske, da ne boste spet na naslovnicah. Za protestiranje in sindikalno zbiranje jih ne potrebujete, pa nekaj še naredi danes, recimo razkuži stopnišče na svojem oddelku, da boš vsaj delno upravičen do dodatka. Ali pa vsaj preberi ...prikaži več kakšno knjigo v službenem času, ker se na kilometer opazi , da si skromno izobražen. evo, zdaj pa komentiraj, moram delat. pa lep dan.

    • timja 08:54 23.april 2020.

      Za kretene je zgoraj napisan naslov, jutri ne idi delat se kar napoti

  • luka65 14:09 22.april 2020.

    Bolnišnica Ptuj in županja Ptuja Nuška Gajšek (SD) dvolično opletajo s floskulami o zavzemanju za pomoč bolnim, ko pa je treba DEJANSKO pomagati, pa iščejo vse možne za lase privlečene izgovore, da ne bi pomagali pomoči potrebnim starostnikom v stiski. ...prikaži več Dvolična sramota SD politikantke, še posebej pa sramota za vso nehumano zdravstveno osebje! Nikjer na svetu si bolnišnice ne izbirajo paciente same, še posebej ne državne! Kje mi živimo!

  • Avatar ovca
    ovca 08:36 22.april 2020.

    Hmmm,poglejmo tako.Radi bi jih preselili.Verjamem,da je osebje,povsod po slo, kjer so oz.imajo corono,prekurjeno.Pa je vseeno ali bolnica ali DSO.V Ptuju je osebje napram naštetim,spočito.In, njihovo odklanjanje sodelovanja vidim tako,NOČEJO pomagati in razbremeniti prekurjenih.Zanima me,ali noče pomagati samo vodstvo (tega bi ...prikaži več zbrcala na borzo,pa v slo ne bi dobil dela) ali tudi ostalo osebje.Ptujsko bolnico,kjer si zaposleni (vsaj vodstvo) domišljajo, da so nekaj več,bi prerazporedila v DSO.

    • Avatar ovca
      ovca 08:38 22.april 2020.

      In, gonila bi jih, da bi delali, kot še v lajfu niso.Poleg vsega pa,v trenutni situaciji je veliko ljudi, ki "crkavajo" zaradi preobilice dela.Ti, bi pa očitno gospodo špilali.Marš s takimi.Če bi bili vsi v slo takšni,bi že zdavnaj izumrli.

    • timja 09:19 22.april 2020.

      Pravilno razmišljaš, v domu že delujejo timi iz ptujske bolnice in kljub temu da dom spada regionalno pod okrilje murskosoboške se je osebje ptujske kolegialno odzvalo...tako da ni treba blatiti vse vprek pa upam da prideš kdaj njim v roke

    • Avatar ovca
      ovca 14:09 22.april 2020.

      timja, ko bereš beri tako, kot je napisano. Nisem vseh vrgla v isti koš. In, definitivno si ne bi želela priti v Ptujsko bolnico in razmišljati, kako igram tobolo...

    • timja 20:25 22.april 2020.

      tobola? preveč pametuješ za soja leta...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:18 23.april 2020.

      Aja,to je v tem smislu ovca je cca. 30,50 let. Jaz timja pa 850 let.

    • Avatar ovca
      ovca 08:15 24.april 2020.

      Pinko, timja je jasnovidna. Očitno vse ve :)

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 23:06 21.april 2020.

    Torej,če bi bila situacija kot v Italiji,bi oni šli na bolniško,dopust ali pustili službe...,ko se situacija umiri nas pa lahko pokličete,ker mi najraje zdravimo zdrave,važna je statistika,ane. Pusti službo,ker mi ne potrebujemo osebja zato, da kadi,kofeta in pobira čveke(rekla kazala).Če ...prikaži več jutri noben od njih ne pride v službo,sem prepričan,da bi se državljani z preostalim zdravstvom pravtako znašli.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 23:07 21.april 2020.

      Pa še prišparali bi.

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 06:19 22.april 2020.

      bodo prišli brez skrbi, ravno na ptuju bodo največji dodatki ...

    • timja 09:11 22.april 2020.

      pinkič zgleda da je tebi kafe naškodil

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:32 22.april 2020.

      Ja ja,tako bi bilo.Pa nisem imel samo Ptuja v mislih... .UKC-ji, Onkologija, Infektologija..., ne rečem,da niso obremenjeni.Ampak tu je veliko prisklednikov,ko gledajo samo na svoje interese,v tujih težavah pa uživajo in taki so za vse kaj drugega,samo za zdravstveno osebje ne... .

    • timja 09:36 22.april 2020.

      Na Ptuj v staro dotrajano bolnico bi preselili 50% vseh hospitalizirani v SLO- trenutno po dostopnih podatkih v bolnici 87 ljudi!!! pa kje je tu logika... ostale bistveno boljše opremljene in kadrovsko močnejše pa so '' prazne''...v razmislek

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:28 22.april 2020.

      So iz Ljutomera? Torej,po tvoji logiki,če bi bilo podobno kot v Italiji bi vozili iz Prekmurja v Ljubljano,iz Jesenic v Novo mesto...,ker so "bolje opremljeni".Kere lovske.Ne gre to tako,Maribor je itak preobremenjen že sam po sebi.Pokriva širše območje.So tu še ...prikaži več druge stvari: Prometne nesreče,poškodbe pri delu,poškodbe posledica kaznivih dejanj.... in tega na Štajerskem ni konca ni kraja... .Poleg tega imajo težave pri osebju,ker se jih je nekaj okužilo... .

    • timja 20:27 22.april 2020.

      Zemljepisno si v kurcu in to dobesedno MS- Rakičan je iz ljutomerskega doma natanko 21 km, Ptujska bolnišnica pa 42 km...raje ne pametuj...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:00 22.april 2020.

      Ja no,in? Razdalja je ista kot do Maribora. Ptujska bolnišnica je predlagala zaradi t.i. "boljše opremljenosti" Maribor,ali pa sem narobe slišal.I ne jebi,palamudi i nemoj,da glumiš pijanog majmuna... !

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 06:31 23.april 2020.

      @pinko, on ne rabi glumit, timja je haložan, tam so baje generacije zlorabljale šmarnico in ima hude posledice. ne vidiš, da ves dan komentira samo ta članek, verjetno je tam zaposlen in se v službenem času proserava po internetu.

    • timja 07:11 23.april 2020.

      Vaju je haložan delal bedaka... beri kaj sem ti napial, MS je glih tak zavrnila paciente tepca

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:20 23.april 2020.

      To sem tudi jaz pomislil,da je kakšen od tam zaposleni zdravstveni delavec,pa ima pol malo preveč časa.Se usede kje na klopico (nogica čez nogico) kofetka iz avtomata in čik.Pa telefon obvezno.Saj,če bi res toliko "pregorevali" ne bi imeli časa za ...prikaži več kaj takega. Pa pol vejo "kdo koga" kateri doktor je peder... .

    • timja 13:16 23.april 2020.

      Ti si idealen za don kihota snemat.., mlin na veter bi komot statiral..,

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:24 23.april 2020.

      Blabla🎼blabla🎼blabla🎵.Ti men prav gotovo ne boš razkladal za kam bi bil jaz dober.Drugače je pa Ptuj še bližje kot Maribor,iz Ljutomera sem imel v mislih... .

    • timja 13:55 23.april 2020.

      Slab statist, mlatiš prazno slamo... če ne poznaš zaporedja dogodkov pojdi nazaj poslušat poročil in MS ne pomeni Maribora močvirnik

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 20:04 23.april 2020.

      Ne saj,da ne bo pomote,da bi imel kaj proti zdravstvenemu osebju.Samo mi je pustilo travmo,ker so me mlajše komunajzarske zdravnice in medicinske sestre zlorabljale.

  • 007 08:53 22.april 2020.

    To je javni sektor mesec dni so nej nika delali zdaj do si pa če zbirali pacijente ka jih je nej sram a dodatke pa bi meli pa naj pove ka nemamo dve državi eno je javni sektor drugo pa realni sektor.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:26 22.april 2020.

    Rečeno je bilo,da ti varovanci ne potrebujejo bolnišnične oskrbe!! Zato,ker bi se vodstvo doma Ljutomer rado rešilo okuženih bi jih premestili v bolnico!? Tukaj je bolj enostavno VODSTVO DOMA ZAMENJATI saj po besedah Gantarja vodstvo noče sodelovati z zdravniki in ...prikaži več sestrami,ki so bili napoteni v dom!! Mislim,da ta dom ni v lasti propadlega politika Nemca zato je nemudoma potrebno zamenjati vse!! Te razne "peticije" zaposljenih so pa znane!! Če ne podpiošeš letiš!!

    • timja 09:17 22.april 2020.

      Pravilno razmišljaš, v domu že delujejo timi iz ptujske bolnice in kljub temu da dom spada regionalno pod okrilje murskosoboške se je osebje ptujske kolegialno odzvalo...tako da ni treba blatiti vse vprek

  • Avatar Leon
    Leon 07:33 22.april 2020.

    Kaj pa če jih prepeljejo v Kranj na Brdo ? Tam jih lahko Gantar osebno nadzira in jim pomaga .

  • timja 09:20 22.april 2020.

    prekmurec zapri greznico ker smrdi iz soboške bolnice ven...kapiš ti s svojim realnim sektorjem budalo prekmursko

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.