Svet
27 ogledov

Gejevski lobi v Vatikanu res obstaja

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 18:47 11.junij 2013.

    Se žal strinjam in sem točno to napisal že po prvih njegovih potezah. Pravzaprav me čudi, da ga niso že pospravili. Je pa res tehnologija in vse ostalo bolj napredovalo, čeprav avtopsija papežev ni dovoljena. Osebno sem ateist, vendar pa ...prikaži več ga vidim kot daleč najbolj pozitivnega papeža, kar mi spomin seže ali pa sem bral. Prvi res človeški papež, dostojanstven, skromen, ... ki se vsemu temu ni odrekel s tem, da je postal papež.

  • Lavdan 19:36 11.junij 2013.

    Vsa čast mu, saj je prvi papež, . ki bo upam naredil red med vatikansko mafijo. Upam da med osmimi kardinali ni Rodeta, ker bi bila to velika napaka. Želim mu uspešno delo, da naredi cerkev tako, ki se bo ...prikaži več ravnala po Kristusovih naukih.

  • Šemefuky 20:39 11.junij 2013.

    Mater ta ubogi papež pa je v nevarnosti, da mu kdo dvigne krilo in mu ga...

  • Boschtjan Zupanchich 21:58 11.junij 2013.

    Satanova zalega je tale vatikanski brlog !!! Žal !

  • Stolp 17:35 11.junij 2013.

    Je sam še vprašanje časa kdaj ga bojo smaknili. Lahko pa tudi, da je vse skupaj samo spretna predstava zato da obdržijo še vsaj nekaj vernih ovčic.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.