Slovenija
25482 ogledov

Gen-I bo kmalu še enkrat občutno podražil elektriko

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 08:40 08.september 2022.

    NIHČE od ponudnikov elektrike ne bo imel takrat cen nižjih od najvišjih dovoljenih...To je verjetno razumljivo celo tukajšnjim SDSs-kretenom ?!

    • h4ck3r 08:53 08.september 2022.

      Kaj ni bilo včasih drugače imenovano? Sam vprašam. ;-) Sicer pa ja, se je vedelo kaj se bo zgodilo, pa čeprav bo mogoče kakšen distributer koval višje dobičke na ta račun.

    • oneh 09:52 08.september 2022.

      Nič sekirat, nič... Da je elektrika iz JEK, katero prodaja GEN-i po proizvodnih stroških najcenejša bo ob enakih cenah pomenilo, da bo imel GEN-i največji dobiček. Zopet si bodo lahko delili plače katere bodo v povprečju višje od ministrskih. Da ...prikaži več o milijonskih letnih nagradah upravi sploh ne izgubljam besed. Le zakaj vlada poleg cen elektrike ne omeji tudi dobičke podjetij, katera prodajajo elektriko? Recimo na pozitivno nulo? navadna raja pa je v svobodi in levaki plešejo.

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:47 08.september 2022.

      Oneh...Rvno Hojs je očital Golobu, da je imel Gen-i premajhen dobiček, Golob pa mu je povedal, da je s tem ohranjal nizko ceno elektrike za gospodinjstva...Torej lahko svoje jamranje rešiš kar s Hojsijem, saj pride verjetno kaj v vašo kletovje...

    • h4ck3r 11:48 08.september 2022.

      lukić...no pa komentiraš nepoznano področje...prodaja el. gospodinjstvom je za GEN-I le pljunec v morje. Sicer se z leti delež povečuje ampak oni in Petrol, kujejo dobičke s prodajo podjetjem in to ta velikim. Ohranjanje nizke je bil le pesek v ...prikaži več oči...saj tudi sedaj z višjimi cenami le blažimo povišanja cen za podjetja. Ampak ja informacije v javnosti ne boš zasledil, ker te cene so stroga tajna. Mogoče pa poznaš nekoga v kakšnem takšnem podjetju, in ima dostop do cen, pa naredi primerjavo. ;-)

    • oneh 11:56 08.september 2022.

      No vidiš @luckyss, da lahko gledaš tudi pravo smer in zgolj skrajno levo. Trgovce z energenti se naj s posebnim zakonom tako obdavči da bodo njihovi dobički in plače primerljivi z ostalimi trgovci (Merkur, Mercator, Tuš...).

    • puelasedulaest 15:29 09.september 2022.

      Luckyss-kreten si tudi sam. Mene pa zanima kdo bo pokradel ta denar, če že zdaj imajo tako visoke dobičke in tudi največje plače v državi. Kje je KPK in računsko sodišče???????????????????????????????????????????

  • Arlene_McGraw 11:49 11.september 2022.

    Amazon je za vsak teden spletnega dela od doma plačal od 6000 do 10.000 evrov. Za prvi mesec sem od Amazona prejel 27.416 € plače. V prostem času delam 3 ure na dan. ček za več podrobnosti............>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑶𝒓𝒅𝑪𝒂𝒔𝒉.𝐶𝐨𝐦

  • lojs 11:54 08.september 2022.

    cene energije pod kontrolo ali pa nemiri in protesti ... sedanja vlada misli, da se v času svobode ne more zgoditi protest ... no bomo videli, kakšni in kako bodo reagirali ... res bo zanimivo ... sept. je in mnogo ...prikaži več se še prebujajo iz mačka, posledica avgust. izležavanja ... pestro bo

  • Mahi 12:16 08.september 2022.

    Danes sem naredil primerjavo cene elektrike avgusta 2021 in avgusta 2022. Avgusta 2021 je bil naš račun pri GENI 115€, medtem ko je račun za avgust 2022 150€. Avgusta 2021 je bilo celo porabljenih dobrih 30 kWh več kot avgusta ...prikaži več 2022. Golob pa pleše.....

  • matermila 12:23 08.september 2022.

    Pri GEN-I bomo kot edini dobavitelj električne energije držali obljubo, da do konca leta 2022 cen električne energije za gospodinjske odjemalce ne bomo višali. ...Točno to piše na njihovi strani,kjer lahko pogledaš elektronski račun. Spodaj pa račun za el.energijo 40% ...prikaži več višji kot prejšnji mesec. Lažejo kot pes teče.

  • jakec1575 12:33 08.september 2022.

    Mpj geni racun je ze skoz isti. Jaz ne vem kaj vi pocnete. Dejansko se drzijo tega. Tazadnji so podrazili, se vedno so pa najcenejsi od vseh.

    • oneh 12:50 08.september 2022.

      Tudi moj račun za bencin se nikoli ne spremeni, saj vedno nalijem za 50€ goriva. Pa kaj @jakec1575, važna je svoboda in da levaki plešete.

  • Boschtjan Zupanchich 19:15 10.september 2022.

    Se mi je kar zdelo, da jim lasten Pohlep iz Zlobe ne dopušča nizkih cen ... !!! ! !!!

  • 4krogci 09:03 08.september 2022.

    Boze kera novica...a to, da 3/4 ponudnikov bo pa moglo znizat cene, k so jih ze od januarja nabijal v visave o tem pa ne bu ne mu ane? Drugace pa ja to je uradna cena...gres na sedez podjetja in ...prikaži več se lepo spogajas za svojo tarifo...na E3 imam pogodbo za svojo zarifo do junija 2023 in to za ET 0,079€ + ddv! pa da se razumemo nimam SE, sem fizicni odjemalec, nimam pretirane porabe cca 550kWh na mesec in nimam nobenga poznanga na E3, ki bi mi to uredil....ce bi imel bi bil verjetno še na bolsem.

    • mojsterjaka 09:34 08.september 2022.

      Nakladaš.

    • oneh 09:54 08.september 2022.

      In kje piše, da morajo vsi prodajati po najvišji dovoljeni ceni? Zakaj ne pri npr. 75% dovoljene ali... Vem, da levaki tega ne razumejo saj je sedaj svoboda in oni plešejo.

  • lojs 11:58 08.september 2022.

    nuk, največji proizvajalec elektr. nima veze z rusi, proizvaja jo še teš, ne malo, potem pa še nekaj he in še manj paneli in še manj veter ... ok, kako so vsi ti viri povezani z rusi, zakaj tega nihče ...prikaži več ne pojasni? ... kako je cena lesnega energenta povezana z rusi? razumem, nafta dražja, ampak če bo nafta še dražja, potem se tudi lesa ne bo več splačalo sekat , al kako

    • optimist11 15:01 08.september 2022.

      Ti je znano kako se trguje v EU z elektriko in plinom? Potem boš lažje razumel situacijo, ki pa bi jo morali na ravni EU nemudoma popravit.

    • lojs 15:16 08.september 2022.

      naši politiki tako častijo eu, kot da je tam večni raj ...ampak oni ne morejo ... vabijo babnico ursulo na bled , da blefira še bolj kot golob in zato dobi še zastonj kosilo in še kaj ... kaj imamo mi od tega, kaj

    • lojs 15:25 08.september 2022.

      pa še to, optimistični optimist ... cene se dvigujejo umetno, ker je to pravi čas za dobičke ... inflacija je zelo nevarna in se zlorablja kot izgovor za vse te neupravičene podražitve ... vsak reče "vse je dražje, vse gre ...prikaži več gor, imamo višje stroške ker je to in to dražje ", seveda gre po večini za manipulacijo, ki jih eu ne more ustaviti , ker je totalno nesposobna in propad bo končni rezultat te umetne tvorbe, ki služi samo posvečenim podrepnikom

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.