Magazin /magazin/film-glasba-tv
627 ogledov

Gledalci POP TV: "To moraš biti naiven, da verjameš"

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zmago 13:34 02.februar 2017.

    Zgleda, da tekmujejo z onim tipom na nacionalki, Emeršićem, da dokažejo, da je res "Vse je mogoče"

  • Papaja Popi 08:42 02.februar 2017.

    Kruha in iger pa je raja zadovoljna.Kruha je malo ali nič.Igre so pa takšne, kot so . Za bruhat.In za takšno oslarijo so mislili, da bomo plačevali.Gledanost jim je ogromno padla, ker se ljudje niso odločili, ...prikaži več da bi operaterjem plačevali Pro plus.

  • Avatar praufo
    praufo 07:50 02.februar 2017.

    a zato bo zdej višja naročnina pri operaterju? bravo poptv, še več takih butastih oddaj in še naprej lažite o visoki gledanosti

  • Avatar olor
    olor 07:54 02.februar 2017.

    Brez vezna oddaja.

  • Tupamaros 08:41 02.februar 2017.

    POP sekret pač.

  • Avatar Leon
    Leon 09:11 02.februar 2017.

    To je isto sranje kot sejanje na TVS 3.program.

  • Janez_53 09:30 02.februar 2017.

    Ljubi bog, kdo je spravil skupaj takšno bedno oddajo??? Pa saj to ni za nikamor!!! In ko tekmovalci ob tem še služijo evrčke, ti postane jasno, da je vse skupaj le beden poskus natega gledalcev! Romih, s to oddajo si ...prikaži več boš popolnoma pokvaril svoj imidž!

  • tecumseh_1975 10:56 02.februar 2017.

    oddaja je odraz stanja v državi, kjer kruha ni več, ostale pa so samo še igre. Pa še te zelo bedne. Ljudje so se za par fičnikov prirpavljeni ponižat na nivo dvornih norčkov. Pa še to je overstatement. Kmalu bomo ...prikaži večo gledali kakšno, kjer boo žrli pomije iz greznice in se zraven tepli s podganami.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 11:17 02.februar 2017.

    Kateri idijot se je to spomnil.Gledal natanko 22 sekund.In ta idijotizemse mora plačat.To je posilstvo na moje možgane.

  • Dav Lob 11:27 02.februar 2017.

    HA,oslarija do konca.Za kozlat,res

  • Majazmaja 12:08 02.februar 2017.

    'Gledala' sem 20 min, medtem ko sem delala še nekaj drugega. Mogoče sem čudna, ampak vse skupaj se mi je zdelo totalno neumno in nič smešno. Dvomim, da so jim plačali, se pa sprašujem, kako daleč so ljudje pripravljeni iti ...prikaži več za tistih 5 min 'slave' - pa čeprav se totalno osramotijo.

  • krtmen1 16:52 02.februar 2017.

    Vsi smo mi pod hipnozo, ker bomo tem bebcem extra plačevali (za tak bebav spored, kot ga imajo ) preko kabelskih operaterjev. Ampak to je slovenija-nategne te vsak, ki najde način za to.

  • Papaja Popi 10:38 02.februar 2017.

    DixonPravo vprašanje.Mislim, da so plačani od Proplusa, ker ima Proplus zelo slabo gledanost.Še posebno, ker so ukinili antenski signal.

    • Dušan Jakič 22:03 02.februar 2017.

      Al neveš kaj je gledanost, al pa mal klamfaš :) daleč najbolj gledana TV v SLO je to! Medtem pa vsak 12evrov za RTV, ki pa ima RES zelo slabo gledanost.

  • Dixon 10:26 02.februar 2017.

    Zurnal, zakaj sploh objavljate novičke o popu? Samo uslugo jim delate in višate gledanost.

    • Papaja Popi 10:38 02.februar 2017.

      DixonPravo vprašanje.Mislim, da so plačani od Proplusa, ker ima Proplus zelo slabo gledanost.Še posebno, ker so ukinili antenski signal.

  • Dušan Jakič 22:03 02.februar 2017.

    Al neveš kaj je gledanost, al pa mal klamfaš :) daleč najbolj gledana TV v SLO je to! Medtem pa vsak 12evrov za RTV, ki pa ima RES zelo slabo gledanost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.