Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
7192 ogledov

Globa za butaste starše

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Princess_Thompson 12:04 18.september 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Leon
    Leon 19:35 12.september 2020.

    In kakšno nujno delo imajo policaji ,inšpektorji in dacarji ,da ne utegnejo loviti banksterje in covid gansterje ?

  • tlacan 20:48 12.september 2020.

    nekoč smo v naši pretekli totalitaristični državi, smo za oceno izpolnjevali pole CPP za 50. v 7. in 8. razredu OŠ, pri tehničnem pouku. Potem smo samo še opravili izpit (teorijo) in smo lahko vozili. Miličniki pa so nas ustavljali ...prikaži več na vsakem kilometru in preverjali izpit in pregledali "moped" če je kaj predelan. Zakon je bil preprost nadzora mogoče malo preveč ali pa tudi ne. Predvsem pa je vladal red !

  • pravičnik77 21:36 12.september 2020.

    ilegalci

  • poki 22:44 12.september 2020.

    Niso severnjaki neumni pa bodi slovenec ,hrvat ali srb in itd.. za njih boš vedno in samo Jugič.

  • igorgeus 08:48 14.september 2020.

    A ni bilo s strani SDS rečeno, da bodo zmanjšali število zakonov, ker smo preveč zbirokratizirani, zdaj pa rekordno število novih predpisov? Sam vprašam. Tolk o tem kako se govori in kaj dela...

  • munja 18:40 16.september 2020.

    Zaključek: kaj nam pomaga na tisoče zakonov, če jih nihče ne izvaja??

  • Avatar Dantalessa
    Dantalessa 00:16 13.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • hahoho7146 22:27 12.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.