Slovenija
669 ogledov

Globe za napačno parkiranje: Najbolj vas 'lupijo' v Kopru in Murski Soboti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:59 29.december 2017.

    V MB lahko parkirate povsod na desnem bregu Drave na ,pločnik ,zelenica . Redarji samo nadzirajo trg pred občino in Lent .

  • Boris Odreitz 15:44 12.januar 2017.

    vsak ki redarja premlati ga pošteno onesposobi je heroj dol z to drhaljo to niso ljudje to so sadisti barabe !do takih ne smemo biti potrpežljivi !prasci so me oglobili ko sem Bolno sedaj že pokojno mater v ...prikaži večr v Mariboru pripeljal in nisem imel drugje ustaviti kot na prostoru katertega je svak, sestra in jaz urejali.Ta prasec pa me je maltretirral tako kot so to počeli hitlerjevi SSocci .Smrt redarjem kateri to niso pač pa sovražniki ljudstva !

  • smuc 13:30 12.januar 2017.

    Jebenti, dobro da ste nas opozorili!

  • Boris Odreitz 15:40 12.januar 2017.

    če se mi približa ga ubijem me ne zanima od kod kdo je samo da ima to nacistično fašistično uniformo gnoji prokleti pa prokleti župani ki to dovolijo. Sama drhal samo crknjen in že razpadel tako imenovani redar je dober ...prikaži večr redar! Tega nekoč ni bilo pa je bilo veloko boljše in veliko večji red je tile pa samo maltretirajo nas drkajo, in nam kradejo fuj golazen. Pošten človek ne bo take službe sprejel pa če bi u,ital od lakote !

  • Boris Odreitz 15:45 12.januar 2017.

    to so teroristi in samo smrt je dobra za tako drhal !

  • Papaja Popi 10:43 12.januar 2017.

    Lupijo nas povsod in za vse.Nekje manj, nekje več.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.