Slovenija
3476 ogledov

Gluhi bodo tožili državo: "Karkoli je imel na mizi, je zalučal v nas. Bilo je hudo."

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 14:43 06.junij 2023.

    Je še katera institucija, interesna skupina, sindikat itd, ki bi ne bi tožil državo?..Imajo nezadovoljneži sploh pravico do skupne državo..? Namesto da jo gradijo, jo rušijo..

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 09:33 07.junij 2023.

      strinjam se, največji sovražnik Slovenije je zlobni Slovenec in to vidijo tudi tujci, begunci, priseljeni, pohodniki, ljudje ki so izgubili v vojni vse...oni bodo gradili svojo novo domovino v Sloveniji.

  • Avatar Leon
    Leon 12:30 06.junij 2023.

    Marija ,Matevž, Irena ....kje ste bili 30LET ? Pokličite Roparja in na ulice ! Vsega je kriva vlada dr. Goloba !

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 13:42 06.junij 2023.

    Jani moderendirfer ni več poslanec in je nasel čas za to . Marija je namreč njegova mati.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 09:31 07.junij 2023.

    Nisem prepričana da bodo tožbe po dejanjih pred 50 letih imele smisel zaradi zastaralnega roka...ob dejstvu, da so povzročitelji dogodkov danes že mrtvi.

  • grande 08:23 11.november 2023.

    Ce pa jaz povem kako sem dozivel v Mariboru hodil v osnovno solo so mi prepovedali da ne smem uporabiti znakovnega jezika da moram samo govoriti da bodo gluhi otroci govorili isto kot jaz vendar kako ce ne slisijo in ...prikaži več da bodo govorili? s tem nisem strinjal pa sem vseeno uporabil znakovnega jezika in so me nagnali iz Sole pa sem moral iti v Ljubljano solo in tam je bilo vse enakopravno in to je bili leta 1980 ko sem bil star 9 let. tega ne bom nikoli pozabil,,, ostal mi bo vecen spomin

  • miho 09:26 11.november 2023.

    Denarne odškodnine, tudi če bodo izplačane, ne bodo ozdravile psihičnih travm, ki so jih gluhi doživeli zaradi prepovedi znakovnega jezika. Potrebno bi jim bilo ponuditi tudi brezplačno psihoterapijo na njim dostopen način - tj. v znakovnem jeziku.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.