Slovenija
17417 ogledov

"Lagali so nama in zavlačevali"

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:15 04.marec 2023.

    Diskriminacija je grda reč....Ampak vsak ima pravico do izbire, koga bo sprejel kot podnajemnika...

    • Kmodri 08:44 04.marec 2023.

      se vidi, da ne spoštješ vladavine prava. To se izkazuje tudi apologetstvu z drugih temah...saj sam veš katerih!

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 08:49 04.marec 2023.

      Zagovarjam zdravo pamet...ti iz očitnih razlogov seveda tega ne moreš dojeti..

    • kapibara 13:45 04.marec 2023.

      K-ao modri- Kdo in kje pravi, da pa moraš glih vsakega vzeti ? V vsakem primeru je drugi diskriminiran...!! Še miličnika ti ni treba v gajbo spustit pol boš pa glih vsakega tujega obšlesanega cigana.. Oziroma, komu pa razlagat za ...prikaži več kaj mu je NE daš v najem !! Moja osebna odločitav !

  • munja 08:58 04.marec 2023.

    Lastniki so postali vedno bolj previdni, kar se tiče najemnikov. In zakaj? Ker je na žalost vedno več takšnih, s katerimi imajo potem zelo velike probleme, ker nikomur na čelu ne piše, kakšen človek je. Vsak se za oddajo svoje ...prikaži več nepremičnine odloča sam in tako je tudi prav.

  • alen04 08:24 04.marec 2023.

    Lu, strinjam se s teboj. Vsak lastnik nepremičnine se po svoje odloča. Lahko se vsi na trepalnice postavijo, pišejo, jočejo....še vedno ne bo nikakršnega učinka. Preboli in išči dalje, bo večja korist za iskalca.

  • Ikoz 09:42 04.marec 2023.

    Tvoje stanovanje tvoja pravila ali odločiitve zakaj je problem ??

  • radovednica 08:33 04.marec 2023.

    Edino pravilno sta postopala. Vsak lahko postopa kakor hoče. Sicer pa je res, vsakega nemogočega tipa pa res ne moreš imeti na "puklu". Seveda tudi in predvsem v izogib vsakovrstnim težavam.

  • Luksi 10:31 04.marec 2023.

    Tako je, ker zakonodaja preveč ščiti najemnika, ki lahko počne takorekoč, kar hoče, lastnik mu pa nič ne more. Posledično vsi vnaprej razmislijo, koga bodo spustili v svoje stanovanje in pri tem morda koga tudi diskriminirajo. Namesto, da se zdaj ...prikaži več spravljajo na lastnike, ki zgolj ščitijo svojo lastnino, naj raje spišejo zakonodajo tako, da bo tudi najemnik za kaj odgovarjal, pa ne po 10 letih pravdanja po sodiščih...

  • robi2107 09:53 04.marec 2023.

    " prepoved kajenja in prepoved hišnih ljubljenčkov...barve kože ali jezika (tujci in priseljenci), socialnega in zakonskega stanu (samohranilke in ločenke z otroki)" Obstaja pojasnilo: kadilec ti s čiki uniči stanovanje. Stene bodo črne in mastne od dima, smrad se bo ...prikaži več vžrl vsepovsod in se mesece ne bo zluftal. Obljuba kadilca, da bo kadil zunaj, največkrat ne vzdrži. Hišni ljubljenčki so ok, če je to zlata ribica. Ostali pa že lahko naredijo škodo. Nevrotičen pes kaj zgrize, maček spraska ..

    • robi2107 09:58 04.marec 2023.

      .. sedežno itd. Tukaj je odvisno, čigava je oprema. Barva kože, jezik: vse odvisno od navad. Če ima stanovalec navado, da si rit umiva na wc, stranišče pa temu ni prilagojeno, je to lahko moteče za sostanovalce, ker je po ...prikaži več tleh lahko vse mokro.. spet odvisno od okoliščin (ali je sam, ali so noter še drugi..). Osebe z otroki: težje jo spraviš ven, če pride do spora, ker je otrok zaščitena kategorija.

    • Idioti 10:21 04.marec 2023.

      Mojemu svaku , ki je bil vesel in se hvalil , da je novo 3 sobno stanovanje oddal USA diplomatu za 4.000$ , je bil bridko razočaran , ko je diplomat najprej izginil in mu ni poravnal zadnje 3 obroke ...prikaži več , ko je pa vstopil v stanovanje , ga je pa skoraj kap , ker so bili vsi okvirji vrat zgriženi od psa , kakor tudi spraskan parket od njegovih kremplov. Sicer je dobro pokasiral vendar ,če bi to vedel prej , ne bi oddal stanovanja za nobeno ceno !

    • robi2107 10:44 04.marec 2023.

      Ja, o tem govorim. Dvomim, da mu je kaj dosti ostalo od pokasirane najemnine po plačilu davka in obnovi stanovanja. V vsakem primeru je treba zahtevati vsaj 2 ali 3 najemnine varščine. Pa predolgo ga je pustil, da ni plačal. ...prikaži več Takoj bi mu moral začeti srat, ne pa ga 3 mesece čakat. Je pa to bil en čuden diplomat. Navadno boš imel s takim manj težav, ni pa nujno. Spomni se zgodbe, ko je ena novinarka v stanovanje naselila kup golobov in ga popolnoma uničila. Vse sorte maš in treba je met kontrolo.

    • robi2107 10:45 04.marec 2023.

      P.S. Že Džugašvili je rekel: "Zaupanje je OK, kontrola je še boljša."

  • Friderik1950 11:50 04.marec 2023.

    Ne razumem. Moje stanovanje moji pogoji. Kake neumnosti o diskriminaciji. Moji pogoji pač. Razumete. Sam sem tudi na primer na pol rasist. Ne maram črncev, medtem, ko se mi nekatere črnke na primer dopadejo. Sem pa tudi na pol musliman. ...prikaži večan. Ne maram svinjine, zjutraj telovadim obrnjen proti jugu, pijem malo alkohola in se bojim križa, veliko bolj se mi dopade polmesec. Nisem več za ta svet, res se bom moral pogovoriti s sabo.

  • kapibara 13:48 04.marec 2023.

    Odlična angleška oddaja na temo nemogočih najemnikov katerih se ne moreš znebit, ker imajo zakon za sabo.. % prevljadujejo ta obšlesani

  • mirror 10:49 05.marec 2023.

    Ravno zaradi slabih izkušenj z najemniki je veliko stanovanj praznih. Stanodajalec nima nobenih pravic, najemnik pa pravico, da kljub ne plačilu in še vedno ostane v stanovanju. Najraje se oddaja študentom, ker je začasno in vedno jih je dovolj.

  • dd 13:41 05.marec 2023.

    Jaz pa ne verjamem, da je bil tukaj problem gluhost. Najbrž sta imela premalo prihodkov, gledala pa draga stanovanja. Ni čudno, da so ju vsi lastniki kar odpisali. No v Celju so najemnine nižje in sta dobila najem brez problema.

  • kapibara 13:54 04.marec 2023.

    Kolegov zet oddal študentom stanocvabje vŠiški, polcaj v pokoju. Ko so se odselili prišel v stanovanje dobesedno kabli iz sten izruvani..in ostala Namerna škoda

  • kapibara 13:53 04.marec 2023.

    Oddajal stanovanje pod pogoji: Vsakomesečna kontrola plačila položnic+ najemnina, 1 x mesečno najevljen obisk v stanovanje( eno sobo sem zaklenil radi svojih stvari), 2 mesečna najemnina za zavarovanje.. OBa sva 2 letno najemno obdobje zadovljna končala.

  • Idioti 10:25 04.marec 2023.

    Oddal sem stanovanje. Eden mi je pobegnil in sam oddal drugemu . Drugi je bil OK, samo ko je odhajal , mi je pokradel pol stvari . Tretji je dobil 2 otroka in plenice sušil v stanovanju , tako , ...prikaži več da je nabil takšno plesen na tapete , da so odstopile. Celo stanovanje sem prenavljal 8 mesecev .

  • radovednica 08:37 04.marec 2023.

    Ja, kako sta pa gluhonema spraševala po telefonu? Nekdo laže ali pa je to spet ena prepotentna novinarska...

    • Svobodnež 09:36 04.marec 2023.

      Niti toliko se ne potrudiš, da bi članek prebrala, pa kritiziraš! Klicala sta S POMOČJO TOLMAČKE!!!

    • Toni 12:55 04.marec 2023.

      Pisala je SMS. Tako si malomaren že pri branju, da ti ne bi oddal stanovanha za noben denar.

  • Kmodri 08:42 04.marec 2023.

    Banda najemodajalniška brez vesti in empatije.

    • kapibara 13:49 04.marec 2023.

      Banda najemna.. Se ga še znebit ne moreš- najmenina NE plačuje- ti pa moraš njagove stroške plačvat.. Banda najemna !

    • mirror 10:45 05.marec 2023.

      Če misliš tako, si pa kupi svoje stanovanje ali zgradi svojo hišo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.