Slovenija
5341 ogledov

Ali nas trgovci res goljufajo? To pravi inšpekcija!

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 16:09 10.februar 2023.

    to je res eno veliko blefiranje ... jasno je, da so ti trgovci kralji, kupci sužnji , kmetje pa berači ... to je vse posledica tega izkoriščevalskega sistema, človek posameznik je vreden toliko kar ima pod palcem in ima če ...prikaži več si je nakradel ... delat se nesplača, kmetijsvo se ne splača ... NIČ se ne splača, razen sedet v kafiči 2 uri z eno brozgo za 2€ in nabavit hrano v marketu ... tole jamranje se mi zdi skrajno absurdno in patetično ... pa kakšne vage, kakšni pokrovi ... a lahko še kdo bolj blef

  • robi2107 15:59 10.februar 2023.

    pa saj vsak vidi, da je vaga na nuli, predno nekaj postavi gor. Kako bi lahko bil potem ta pokrov sporen?

  • Avatar jezeran
    jezeran 16:15 10.februar 2023.

    Seveda nas goljufajo, kupiš 2 kg čebule, če je ne porabiš takoj jo lahko po 1 tednu vržeš stran ker zgnije. Krompir če ga kupiš več, postane črn, korenje splesni, jabolka začnejo gniti od znotraj navzven, poleg tega čeprav izgledajo ...prikaži več rdeča zrela, so kisla in gumjasta, zanič. Ne vem kje to držijo, pravijo da v komorah v plinu, ampak to je za mene goljufanje strank. Pa to je samo par stvari, kar sem naštel. Tisto o teži pa jebiga, vsaka stvar izgubi vodo, če je predolgo na zraku.

  • jakec1575 15:32 10.februar 2023.

    pokrov je vštet v nulo. sam debi......v sloveniji ne manjka.

  • jakec42 19:03 10.februar 2023.

    Ja inspekcija se najavi gospodom par dni prej,potem pa je vse v redu na dan obiska

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 22:33 10.februar 2023.

      Kaj ni to adijo pamet, da se morajo inšpektorji najaviti 3 dni v naprej? V čem je fora?

    • Avatar jate
      jate 10:56 11.februar 2023.

      fora je v tem..v podkupovanju,žal

  • Kmodri 17:11 10.februar 2023.

    Posebej goljufanje pri kruhu, ki vsebuje preveč vode, da je težji in se ga mastno zaračunava.

  • LukaMB 21:58 10.februar 2023.

    Goljufajo nas tako, da so podražili za 50% na način, da dobiš manj gramov kot prej za manjšo ceno. Kar naenkrat je 2 eur 380gramov, prej pa je bilo 2 eura 500gramov. Temu se reče podražitev!

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 05:53 11.februar 2023.

    Mene pa goljufajo mediji, ker mi vsiljujejo tako nagravzne slike človeške zanemarjenosti, da ne morem več brat prispevka, ne da bi bruhala zraven! Groza, kakšne slike vi ponujate bralcu za reklamo?!

    • munja 12:00 11.februar 2023.

      Mediji so pa sploh zgodba zase - vsakih 10 do 15 min. programa je do 8 min reklam. Tako da traja "enourna" oddaja pol ure. Tudi to je neke vrste goljufanje in veliko slabe volje zraven in to še plačujemo.

  • munja 11:56 11.februar 2023.

    Goljufanje in zavajanje je postalo redna praksa na vsakem koraku.

  • albert6 09:07 12.februar 2023.

    Dost slab trgovec ki dela v svojo izgubo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.