Slovenija
9509 ogledov

Golob bi menda rad zamenjal našega evropskega komisarja

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 09:35 07.marec 2023.

    EU je avtoritarna tiranija! Nihče od 99,9% državljanov držav članic ne vpliva na to kdo vodi ta blok. Med sabo se določajo funkcionarji in tehnokrati! Kot sovjetska kom.partija! Lobiji vodijo glavno besedo. Orožarski. Farmacevtski. Vsi. V čigavo ime govori von ...prikaži več der Lejen?! In s čigavim dovoljenjem? In komu je odgovorna? Jaz sem iskal te podatke in nisem našel nič jasnega in oprijemljivega. To je bolana tvorba. Zlo!!!

  • Avatar Leon
    Leon 09:10 07.marec 2023.

    Golob bi menda....ŽURNAL 24 bo morda nekoč medij .

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:14 07.marec 2023.

    Glede na našo klečeplazno politiko do EU, je verjetno vseeno kdo je evropski komisar, razen če ne gre za skrajneža tipa Janša, ki bi slovenski narod žrtvoval na ukrajinskem žrtveniku pod katerim kurijo ZDA..

    • oneh 08:28 07.marec 2023.

      Ti RuSSo so pa res bedaki. Žrtvujejo svoje ljudi in premoženje, da imajo od tega korist ZDA. Sem mislil, da ni večjega bedaka od levaka, pa je to očitno Putler. Čak mal... pa saj on je tudi levak. Mi pa ...prikaži več imamo svobodo in levaki plešete.

    • Toma 10:51 07.marec 2023.

      Ne sekiraj se, boš itak delal za Hasota in njegov harem, ter vso ostalo gamad, ki leze k nam v penzijo pri 15-ih!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:29 07.marec 2023.

    Menda????? A to je novinarstvo? Slabši ste kot rumeni tisk

  • Toma 10:49 07.marec 2023.

    Prvo naj začne pri lastnem pragu in da odpoved!

  • Soljatar 10:20 07.marec 2023.

    tega goloba bo treba nagačit...

    • Toma 10:51 07.marec 2023.

      Ne bo lepo izgledal, saj ima že vso perje populjeno ;-)

  • Soljatar 10:12 07.marec 2023.

    diktor in kriminalec Rober Golob bo kmalu v zaporu, kaj ma on sploh še za govort...

  • Grof 11:35 07.marec 2023.

    Bi, pa, menda, se govori, šušlja, sami zanimivi naslovi, a je bil dol, ne ni Z24.SI in pop24ur, kopija Sprtskih novosti. Loredana za streljal gol, ....

  • Plavi-mil 09:59 07.marec 2023.

    Najbolje, da še Ursulo zamneja, on je ja sončni kralj, lahko dela, kar hoče, v Sloveniji je itak že vse zamenjal, mu je zmanjkalo kadra za zamenjavo, zdaj bi pa še v EP, v 10 mesecih ni naredil za narod ...prikaži večod NIČ, POPOLNOMA NIČ .

  • ana77 08:18 07.marec 2023.

    skrajnež se oglaša.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.