Magazin /magazin/joonglaa
43583 ogledov

Golobova romanca s Tino Gaber: Zakaj se ves čas omenja njena sestra?

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • peter3 09:38 27.februar 2023.

    Samo poglej ga kako hodi dvocevka, in ves, koliko je ura...

    • Boschtjan Zupanchich 13:51 27.februar 2023.

      A da je buzi ? Možno sicer je, ampak , dvomim, ker potem bi morali otroci biti od kakega poštarja ...

    • Avatar NX11
      NX11 18:17 27.februar 2023.

      Kar verjami. Nekateri vemo že 20 let. Meni je sicer vseeno komu nastavlja, na živce mi gre vse drugo. Zase je poskrbel s prodajanjem naše elektrike, kradel je, pral denar itd. Zdaj pa hoče nam davke nabit do neba, da ...prikaži več bo JS bogat in da bo Mesec zgradil stanovanja za migrante. Upam, da je vsem jasno, da stanovanja niso namenjena Slovencem.

    • Boschtjan Zupanchich 20:07 03.marec 2023.

      Ojooojjj !!! No, potem je pa res, da mora tud ta Pokvarjen smrdljivec golobnjak Oditi !!! ! !!! Nujno !!! ! !!!

  • leonardo 10:21 27.februar 2023.

    Še dobro, da z Gaber, da ne s kakšno žensko!

    • Grof 10:35 27.februar 2023.

      A otroke je pa poštar naredu, al kaj, nikjer nič ne piše, tudi Cirmanove komentarje pogrešam, on bi znal kaj povedati, saj štrene meša v golobnjaku

    • leonardo 12:49 27.februar 2023.

      Oh Grof, nič ne napeljujem, da bi bil Golob gej. Vem, da ima otroke in vem, da je normalen. kritiziram pa vse novinarje, ki bi na vsak način radi spremenili slovenski jezik v neko spakedranščino. Večno smo se učili, da ...prikaži več bi moral novinar napisati " Golob z Gabrovo". Pa nič ne pomaga za novinarje je Pirc Musar, pa Gaber, pa še pa še. Ženskega spola po novem ni več.Ja, priznam, na živce mi gre.

    • Boschtjan Zupanchich 13:50 27.februar 2023.

      Aja, ja, saj res, šele zdaj, po dodatnem pojasnilu, sem razumel kaj si mislil na začetku ... ja Povsem Prav imaš !!!

    • Avatar NX11
      NX11 18:30 27.februar 2023.

      Leonardo, a geji pa niso normalni? Zame so, lgbt niso. Pa nisi med najbolj brihtnimi ali pa si samo naiven. Ti res verjameš, da sta par? Pa se ja že na daleč vidi kam pes taco moli. Če te slovnica ...prikaži veča tako zelo moti, pa zrihtaj, da bodo začeli uporabljat 'treba' namesto 'potrebno'. 99% ljudi uporablja 'potrebno', kar je popolnoma narobe. 'Potrebno' je srbsko. Začeli so levi politiki, verjetno namerno, in pobebili celo državo vključno z novinarji.

    • Boschtjan Zupanchich 20:05 03.marec 2023.

      @NX11 , .. a ti še Ne veš, da je Treba Vse Bolnike pedrskih vrst Nujno poslati na Obvezno Zdravljenje v Sibirijo ??

    • Avatar NX11
      NX11 22:46 03.marec 2023.

      Po moje se eni res rodijo taki in proti tem nimam nič. To kar se pa levaki zdaj grejo z lgbt propagando, ki jo hočejp spravit v vse pore družbe, je pa bolano. Te pa kar pošlji na fronto v ...prikaži več sibirijo ali kamorkoli od koder ni povratka.

  • Svobodnež 11:00 27.februar 2023.

    Spoštovani avtorji članka (Joonglaa???), naslov članka:" Golobova romanca z Gaber: Zakaj se ves čas omenja njena sestra?" je napisan v novi slovenščini? Kaj če bi prelistali slovensko slovnico za nižje razrede osnovne šole in pogledali kako se piše in sklanja osebna imena?

    • leonardo 12:52 27.februar 2023.

      Svobodnež, za začetek kar dobro. Sva že dva, ki protestirava. Pa tem bedakom nič ne pomaga. Na faksu ni več važno ali znaš slovensko ali ne!

    • Boschtjan Zupanchich 13:51 27.februar 2023.

      Ja, Obupno !!! ! !!! :-(

    • Majazmaja 15:42 27.februar 2023.

      Dvomim, da ima pisura končan faks ...

    • Avatar NX11
      NX11 18:20 27.februar 2023.

      Na nobenem faksu razen na PF ali FF se ne učijo slovenščine. Za to sta OŠ in gimnazija.

  • ana77 07:39 27.februar 2023.

    Za njo ata. Ha,ha,ha.....

    • Boschtjan Zupanchich 13:48 27.februar 2023.

      To ni problem, problem je, da ona deluje kot plačanka, .... ta južni takim pravijo : "sponzoruša" ... torej, lovka na denar , ... gold digger, pa to ...

  • Grof 10:44 27.februar 2023.

    Marko Koprivec, a tudi ta ritolizec se sprehaja vladni palači, zakaj že, zasliševalec podmladek partije, ja halo kam smo prišli, vsi bivši odpisani, za katere sem mislil da so že zdavnaj passe kot Dejan Židan, ma kaki, oni so še ...prikaži več bolj zasidrani pri koritu, a narod jih futra, barabe nespodobne

    • lojs 12:42 27.februar 2023.

      rabi se službica, ne morejo se taki prijavit na nek razpis ... a se ti to zdi resno in smiselno?

  • nostradamus 16:14 27.februar 2023.

    briga me kdo se skom dol daje bolj me zanima kaj golob in vlada pocnejo rezultati niso ravno spodbudni ?

    • Avatar NX11
      NX11 18:36 27.februar 2023.

      Sploh ni rezultatov. To je zagotovo najslabša vlada v zgodovini. Razmišljajo izključno kako bi nam pokradli vse kar imamo. Ne vem na kak način je golob prišel do diplome, kaj šele doktorata, meni deluje popolnoma nesposoben in brezidejen. Vse vodi ...prikaži več govedo Mesec, ki nima pojma o ničemer. To govno nikoli ni delalo, zato mu ni jasno kako težko je kaj ustvarit.

  • Toma 18:44 27.februar 2023.

    Ker drži svečo?

  • Soljatar 12:41 27.februar 2023.

    ma ko jih jebe, te balkanske klovne in hohštaplerje...važn, da tej vladi podpora strmo pada in se jih bomo tam nekje do jeseni za vedno znebili...

    • leonardo 12:53 27.februar 2023.

      Zelenavček, malo prehitevaš. Na jeseni zelenjavca usahne.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:46 27.februar 2023.

    Mater ste rumeni...zakaj se omenja sestra ?! Verjetno poriva tudi njo, pa kaj...

    • Avatar NX11
      NX11 08:17 27.februar 2023.

      Po moje bolj nastavlja kot poriva. Drugače pa ne rabiš zavajat. Zdaj že vsi vejo.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 08:32 27.februar 2023.

      No, če je topli, kot očitno sanjaš, se pa le podvizaj...;))

    • Avatar NX11
      NX11 12:04 27.februar 2023.

      Raje topli kot zoofil...;)

    • leonardo 12:50 27.februar 2023.

      NX11, hudič pa je če si oboje!

    • lojs 12:52 27.februar 2023.

      govori se, da se marsikdo naveliča bab, ki brenčijo okoli vip, oz. kokodakajo, ker so sami problemi in fovšija, potem gredo pa na buzerancijo, ker tam ne komplicirajo, ... ajde , do sem še nekako razume, ampak, da greš pa ...prikaži več na žival, je pa že res ... dobr, če bi bil en samotar na polju ovc ... ampak psi? bljak! ... wierd zadeva, jebi ga

    • Avatar NX11
      NX11 13:20 27.februar 2023.

      Res je leonardo. Vi levičarji to zelo dobro veste. Bulmastifi press

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.