Slovenija
1051 ogledov

Golob: "Narejen je pomemben premik glede BiH"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 10:56 24.junij 2022.

    Zaradi srbske republike in vpliva Rusije je do kandidature Bosne še zelo daleč.

  • zelena19 09:57 24.junij 2022.

    Za njega je važno da so razpravljali,vrjetno bo ustanovil delovno skupino da bodo lahko razpravljali.

  • bobubob 14:27 24.junij 2022.

    Kako ponosno jo gleda.....gru,gru, jaz sem tu.....Janša šel 'domu'....Vondermaska,imaš kaj za 'pusta hrusta'....

  • Naklonsky 08:56 24.junij 2022.

    Ha ha kašna zadrega: Golob izvisel med voditelji jedrnih držav in dobil podporo Orbana, to pa označil za “pomemben premik”… Samo Poljaki in Madžari podpirajo Bosno zaradi nerešenih zadev s sosedi!

    • Ender3 10:16 24.junij 2022.

      Naklonsky ti temu praviš izvisel glavno je, da je premagal Iveka. Nekoč je slednji podpiral Orbana, sedaj le ta podpira predloge Goloba. Nihče več ne bo podpiral luzerja volitev, razen njegove 🐑🐑 in 🐐🐐.

    • Jernej65 10:38 24.junij 2022.

      Naklonsky, dobro si prekopiral zapisano na Nova 24. A ko se je Orban pridružil kakšni Janševi pogruntavščini, so pa Janšo kovali v zvezde. No, v zadnjem času ga tudi Orban ni več podpiral. Ostal je osamljen jezdec v medgalaktičnem prostoru.

    • Naklonsky 14:40 24.junij 2022.

      Jernej, pohvalno da se tudi ti informiraš iz različnih virov.

    • Jernej65 16:06 24.junij 2022.

      Res se informiram iz različnih virov. Edino na ta način lahko vidiš obe strani kovanca. In ravno zaradi informiranja, ki je pri meni širše zastavljeno, sem si lahko ustvaril vtis o pristranskosti poročanja različnih medijev. Ugotavljam, da so vsi pristranski, ...prikaži več res daleč, daleč najbolj pristranski je pa vsekakor Nova 24, kjer je 90% laži ali iskrivljenega poročanja in ustvarjanja raznih afer, ki jih v resnici ni in to zgolj o levi politični opciji, sebe pa kujejo v zvezde.

  • peter3 10:03 24.junij 2022.

    Premaknilo se je, samo vprasanje je, kje ? Morda v njegovi hlavi.

    • Ender3 10:19 24.junij 2022.

      peter3 res je, v pametni glavi, veliki vodja, je ni nikoli imel na pravem mestu. Za to je, popušil na vsej črti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.