Svet
853 ogledov

Golob obljubil, da bomo na misijo poslali več naših vojakov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Facja 13:24 21.marec 2024.

    Slovenski vojaki imajo dovolj dela doma. Lahko čuvajo našo mejo, ki jo prhajajo obrezani in črnuhi brez dovoljenj, brez papirjev in z nejasnimi nameni. Če ni ustreznega predpisa, naju se pač sprejme, tako gre to v demokraciji. Poleg tega pa ...prikaži več lahko slovenski vojaki tudi kaj gradijo, čistijo, vzdržujejo po Sloveniji...ne rabimo teh izletnikov za davkoplačevalski denar po svetu pošiljat.

  • h4ck3r 13:47 21.marec 2024.

    Hahahaha "Poročilo je pokazalo tudi na nizko javnomnenjsko podporo zavezništvu in obrambnim izdatkom med Slovenci, čemur premier ne želi dajati prevelikega poudarka." no kje ste zdaj tisti, ki ostale zmerjate z ovcami? Neposredno ignoriranje javnega mnenja, pred volitvami pa polna ...prikaži več usta o javnih diskusijah, tribunah in še in še....pa dajte no...kot sem že rekel, za naslednjič naj vam zagotovi vsaj vazelin da ne bo več tako bolelo.

  • kapljač 14:08 21.marec 2024.

    Nova Neumnost

  • Nelaži 13:13 21.marec 2024.

    Pred leti je Pahor na ruski televiziji napovedal, da bomo mi napadli Rusijo. Novinarka ga je vprašala; Ali bo Slovenija napadla Rusijo? " In on je odgovoril, "ne, mi Nato bomo to storili." Slovenski vojaki "za Slovenijo" (klausa švaba) že ...prikaži več umirajo na ukrajinski fronti.

  • ico8 12:59 21.marec 2024.

    Uuuf, pred kasarno se ze dela zelo dolga kolona prostovoljcev. Komaj cakajo na komando, da zavzamejo pernati kurnik!!!

  • LukaMB 17:26 21.marec 2024.

    Braniti grejo svoje dobavitelje kokaina in sadje-zelenjavne mafije ter pekarn, zakaj se potem sprenevedate, da se otroci učijo albanščino namesto slovenskega jezika v osnovnih šolah? Hotli ste jih, sedaj jih pa mejte šipce. Razmnožujejo se k podgane, prvo smo se ...prikaži več smejal Srbom, sedaj se nam pa lepo vrača karma. Čisto pravilno.

  • atamama 16:10 21.marec 2024.

    Kaj moramo res mi nositi stroške varovanja ameriškega premoženja na Kosovem? Naj ga. Albright najame varnostno službo za v rudnik, telekom pa itak bazne postaje menja.

  • alojz73 18:07 21.marec 2024.

    Dva bedaka skupaj še večji Stoltenberg,bosta branila in hranila politično elito zahoda.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.