Slovenija
3337 ogledov

Goloba bi moralo skrbeti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mark035
    Mark035 08:12 27.februar 2023.

    Plešasti klovn je imel podporo 27%, pa ni odstopil in razpisal volitev.. Dr. Golob bo premier Slovenije do konca mandata, pa se lahko desnuharji postavite na trepalnice :) :) :)

  • leonardo 09:02 27.februar 2023.

    Ja Marko, kljub neprestanim napadom opozicije, pa če je upravičena ali ne, bo Golob ostal. Nasprotno, če bolj bodo brez vzroka streljali, bolj sigurno bo ostal na poziciji. Janša in po njegovem ukazu stoji na mostu, saj veste čigavim in ...prikaži več bruha ogenj in žveplo, pa ne bo nič od njegovega sejanja sovraštva in nagajanja. Pravzaprav mene ne moti nič karkoli govori, ker mu ne posvečam pozornosti in ga niti ne berem. Če bolj mu narod posveča pozornost, bolj se bo debelil. Ignoranca .....

    • leonardo 09:07 27.februar 2023.

      In pa še nekaj me moti, ker sem mislil, da bo demokracija na slovenskih tleh dobila večjo veljavo. Dokler ne boš smel komentirati kar boš sam hotel in ne kar bodo dovolile " višje sile", toliko časa ne verjamem v ...prikaži večv t.i. demokracijo. Poglejte si samo 24 ur. Tam ne smeš komentirati nič kar je v zvezi z vojno, ker se boje, da bi vpliv komentatorjev segel malo dlje. Pa naj jih bere kdor jih hoče. Niti njihovega pranja možganov ne bom bral. Pika.

  • Kmodri 14:40 27.februar 2023.

    Če ga bo !omili z davki, bo poletel! Slovenci smo zapriseženi sovražniki davkov, ki jih bomo znova plačali, čeprav so bile vse dajatve plačane.

  • Idioti 00:52 28.februar 2023.

    Golobček , Fukderlajnova in naša Briselska madona , skrbeti bi vas moralo edino tole !!!! Ko vas bo narod odpiču , boste končali v arestu !! Poglejte si kaj vas čaka ! https://www.youtube.com/watch?v=J3euY5vx9Kc

  • Avatar NickMason
    NickMason 08:00 27.februar 2023.

    Resni.ca👍

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.