Slovenija
1583 ogledov

Googlov Zemljevid sedaj kot klasična navigacija

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 13:02 11.november 2015.

    @Esto, sem opazil, ko sem že poslal, brisat pa se ne da komentarja (tudi minuto po poslanem ne :-( . Sicer sem se pa hecal. @care Katerikoli del gmaps je po obstoječem postopku na voljo offline. Če pa ne ...prikaži veče poznaš, pa ti nisem kriv. Uporabljam za preverbo poti, ker se mi na da ubadat z navigacijo. Nisem tako zgubljen človek na terenu.

  • zdrej 11:58 11.november 2015.

    Novinarji, ste pogledali datum objave te nevice pri googlu. Veste kako pravijo nekateri, da kdor pravi stare vice, jih treba streljat :-) . Namreč to tehniko uporabljam že več kot leto dni!!!!! Tehniko, da pred potjo le to pregledam na ...prikaži veča napravi, ko imam na voljo povezavo, nato mi v tej ločljivosti, ki sem jo uporabnil, med potjo prikazuje zemljevide. Po navadi čisto dovolj za popravke oz preverjanje.

  • Estok 12:24 11.november 2015.

    zdrej, novinar bo očitno preživel saj očigledno nekdo drug ni dobro prebral novice?

  • Avatar care
    care 12:34 11.november 2015.

    @zdrej Od kdaj pa dela slovenska karta na off-line? Mislim da se samo nekaj repenčiš namesto bi preveril.

  • alibaba 14:35 15.november 2015.

    Nokia ima zastonj zemljevide in navigacijo Here drive

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.