Avto /avto/avto-nasveti
76965 ogledov

Goriva nikar ne polnite do vrha!

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam50 09:44 22.junij 2020.

    Ja,zelo poučno in za lase privlečeno,večkrat vidim stranke,ki tudi po desetkrat pritisnejo na ročko za točenje,ko jo avtomat izklopi,pa še nisem videl,da bi zaradi tega nastale luže pod avtomobili,sistemi za točenje pa so tako ali tako prezračeni in ne funkcionirajo ...prikaži več na način,da bi se povečevala le cena,to namreč spretni črpalkarji storijo na bolj prefinjene načine.....

    • Preprostež 15:20 22.junij 2020.

      Če bi zalezoval te ljudi, bi kaj hitro ugotovil, da so zaradi tega tudi redna stranka servisov... Ignoranca pač ni dobra nega avta!

  • Avatar ovca
    ovca 17:53 22.junij 2020.

    Strinjam se s sam50. Sem to velikokrat naredila,pa je vedno natocilo tudi bencin. Ta clanek bom vzela kot vic meseca. Luze pod avtom pa tudi ni bilo. 😹😹😹

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:18 22.junij 2020.

      Ja sam a si pol posvetila z vžigalnikom, da bi preverila,če je bilo res čist do vrha. Če nisi ti nič ne verjamem.

    • Avatar ovca
      ovca 22:19 22.junij 2020.

      Ne pinko,preverjam z brenerjem.

    • Avatar ovca
      ovca 22:19 22.junij 2020.

      Ce seveda ves,kaj je to 🤔

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:24 22.junij 2020.

      Večja svetloba bi bila,če bi s kakšnim deodorantom ali WD-jem.

    • Avatar ovca
      ovca 22:43 22.junij 2020.

      Pinko,ne bit prevec pameten. Zakaj bi rabu deodorant in wd? Imas bencin,ki je pospesevalec in odprt ogenj. Samo se razdalja je bistvena,da ustvaris eksplozijo. Jaj jaj dete...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 23:06 22.junij 2020.

      Ne bom nikol pozabu,ko me je ćefurska soseda(levićarka) pred 8-leti vprašala, "imate li vi kod vas kaj cršena,kod nas skroz uletavaju u sobu".Pa sem pol vprašal,"in kje so?".Pol je pokazala gnezno pod leseno oblogo v stropu,v stekleni volni... .Sem jo ...prikaži več vprašal,"A maš Pips,...? Pa pravi,"Nemam,... PREDRAG IMAMO LI MI KAJ PIPSA!!!!????... Sm si mislu,sam,da neha piskat... .Sem šel po lojtro,WD 40... .Ko se jaz našprical v gnezdo,so se vn usuli letet k zmešani,ostali so pa v trenutku "okameneli"

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 23:08 22.junij 2020.

      in spremenili svoje žive črno rumene rdeče barve v rjavo... .

  • SonnyBlack 18:49 22.junij 2020.

    to s temi odduski kaj je napisano nebo najbolj drzalo...to z luzo pod autom se manj...sistem oddusevanja se oddusuje vedno pri cepu kjer nalivamo gorivoone cevkice dodatne kaj so nastimane zraun pa so zato,da autek med delovanjem vraca odvecno gorivo ...prikaži več (ki ga ne uspe pozret) nazaj v rezervoar

  • marsal22 17:34 22.junij 2020.

    torej kradejo ! In pisec pozna tehniko te kraje ! Če ne prijavi teh kraj policiji , je sokrivec za kraje !

  • Snežinko 19:28 22.junij 2020.

    Tale članek je vsaj vic meseca, če ne kar leta. Večjih bedarij že dolgo nisem prebral.

  • stanislav76 21:05 22.junij 2020.

    Napolnimo brizgalno do vrha...aj, kak' žene nam ta mrha! Stara gasilska pesem je to.

  • jure8 20:45 24.junij 2020.

    Gere očitno še nisi točil v posodo (kanto) za gorivo... Ta članek je kot vsi na žurnal 24 nepreverjen in nepravilen.

  • samo10 08:58 23.junij 2020.

    😝😝😝 kaka bedarija. V sistem odzračevanja pride sam če hočeš nalit čez pokrovček kar se fizično ne da ampak bi pa naredl lužo pod avtom. Vsi sistemi na rezervarju so narjeni tako, da vse kar pride po cevi za točenje ...prikaži več ob popolnoma zalitmu rezervarju do pokrovčka odteče po bajpasu nazaj v rezervar medtem ko filtri so ponavadi postavljeni tolk višje, da jih gorivo ne zalije v nobenem primeru. Zdej kak način točenja goriva ma kdo je čist vseen.

  • GERE 09:12 23.junij 2020.

    Članek je čisto v redu in bolj ali manj čisto resničen. Ob podobnem mučenji ročice za gorivo dodatno steče, "nakaplja" še kak dcl goriva ura pa pokaže cel liter. Če kdo ne verjame naj naredi test!

  • Avatar Berrilessa
    Berrilessa 01:06 23.junij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu == H︆︆︆︆o︆︆s︆︆s︆︆︆︆et︆︆︆︆.︆︆︆︆C︆︆o︆︆m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.