Magazin
1061 ogledov

Gostje bežijo, ker so Hrvati prepovedali seks

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 14:07 23.julij 2013.

    Zakaj pa? EU je postala ena velika vojašnica, samo omejevanje pravil, vsiljevanje nekih zastarelih stereotipov......Naj se folk veseli, komur ne paše, naj se obrne stran

  • vrtnica 13:56 23.julij 2013.

    Tako je tudi prav.

  • kapibara 13:26 23.julij 2013.

    Men ni do smeha :-( , ko vidim, kje je "smeško" prilepljen.. zdej mi pa je :-)

  • Mrcina 13:28 23.julij 2013.

    Hahaaa.... če ne dovolite sexa..........pa tud turistov ne bo ! EU ? Hahahaaa

  • Srecko Sebjanic 13:36 23.julij 2013.

    to je pa EU. Same prepovedi in vsiljevanje pravil.

  • Anže Zadravec 13:38 23.julij 2013.

    Napiše se s Hrvaške in ne iz Hrvaške ;)

  • JellyFish 15:36 23.julij 2013.

    To pa js tudi rečem, da se strinjam...glej res nas ne briga, kako zelo so oni ''posebni'', pa naj nehajo neki vsiljevat nam, pa si naj kupijo svoj plac, tak ko si ga morajo drugi ko vadijo razne športe.:D

  • colibri 15:46 23.julij 2013.

    HUD UDAREC ZA GAŠPAR GAŠPAR GAŠPAR MIŠIČA

  • Avatar Syn
    Syn 16:30 23.julij 2013.

    Pravilno! Tistemu ko pa je do mrdanja pa naj si nabavijo kol v bližnjem gozdu in se guzijo po mili volji.

  • KLOBO 21:01 23.julij 2013.

    Misliš Nedelka Drkiććća !!

  • dragec 07:44 24.julij 2013.

    Sun, ti si impotenten, moti te lep skupinski seks. guzi se ti s prstom, mi bomo še naprej seksali - ne v gozdu.

  • mirko 15:08 23.julij 2013.

    Vrtnica, kakšen je pa tvoj fetiš pri seksu ?! Mogoče nostalgija po lepih časih, ko še koža ni bila preveč povešena. Vidiš, žal je življenje takšno in s tem se moramo prej ali slej vsi sprijaznit in zaradi tega ne ...prikaži veče bi smeli biti fouš drugim, ki jim mati narava takšno početje še omogoča.

  • Perob 15:21 23.julij 2013.

    Ma dajte no... Glede na fotko hodijo na to plažo sami stari potrebni prdci, ki bi zgleda v svoji starosti dobil še kako spolno prenosljivo bolezen ali pa jo dali komu drugemu. Nič nimam proti tematiki "seks", ampak tole kar ...prikaži več vidim po fotki mi je pa precej ogabno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.