Slovenija /slovenija/crna-kronika
20292 ogledov

"Gre za občutljive podatke, ki se nanašajo na obdolženčevo intimno sfero"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • OF 09:55 17.januar 2018.

    skrivanje intimne sfere? Ne štekam gejev, ko hočejo pravice npr. se poročiti ali posvojit otroke, pa razkrivajo svojo intimno sfero. Dvoličneži.

  • Pepe007 07:50 17.januar 2018.

    Vsak umor iz strasti se nanaša na intimno sfero udeležencev. Kljub temu pa so novinarji na sojenjih in o tem pišejo. Čudno, zakaj v tem primeru izjema. Oziroma čudno, zakaj v ostalih primerih ni javnost izločena iz sojenja.

  • Avatar Leon
    Leon 10:24 17.januar 2018.

    In prav zaradi občutljive teme bo morilec dobil manjšo kazen ?

  • alen04 08:05 17.januar 2018.

    Pa napišite, da si je zaželel namesto muce kurca v riti in je. Kako intimno sfero, kr neko nabijanje kot, da smo ljudje idioti.

  • gregor51 07:48 17.januar 2018.

    pederajsl scena ..se ne sme nč pisat...

    • Avatar Leon
      Leon 10:26 17.januar 2018.

      Ali lahko pišejo o verofuku in ostalih ritnih zabavah vatikanskih vampirev ?

  • stary1 03:16 19.januar 2018.

    Duhovnik in ptič Duhovnik iz male slovenske vasi je bil velik ljubitelj ptic, ki jih je skrbno čuval v kletki za cerkvijo. Neko nedeljsko jutro je ob običajnem sprehodu med perjadjo opazil, da je izginil njegov najlepši ptič in ker ...prikaži več ker je vedel, da ga je moral ukrasti nekdo tik pred mašo, se je odločil nagovoriti svoje vernike. "Kdo ima tiča?!" Vstali so vsi moški. "Ne, nisem mislil tako. Je kdo videl tiča?" Vstale so vse ženske. "Ne, ne, tudi tega nisem mislil. Je kdo videl tiča, ki mu ne

  • stary1 07:16 19.januar 2018.

    Ne, ne, tudi tega nisem mislil. Je kdo videl tiča, ki mu ne pripada?" Vstala je polovica žensk. "Neeee, ne in ne, mislil sem, ali je kdo videl MOJEGA tiča?" Vstali so ministranti, dva duhovnika in koza. "Neee mislil sem ...prikaži več sem ali ima kdo zdaj tiča v rokah? Vstala je punca v zadnji klopi in rekla fantu: "Sem ti rekla da bo videl."

  • Jožef Koprivnikar 11:55 17.januar 2018.

    Ubil ga je in pika, če bi ga klošar bi bilo šele zanimivo, zakaj on, od kod ta želja po krvi.No, čez leto ali dve bo že v čuzi.

  • Žurnalček 18:14 17.januar 2018.

    Kakršen otac takšen sin ! Poglejte v dosje morilčevega očeta in kako je ostal živ ob umoru v Tivolju in kako na sodišču potem ni nič videl , čeprav je bil 1 m stran od umorjenega !

  • stary1 03:17 19.januar 2018.

    Duhovnik in ptič Duhovnik iz male slovenske vasi je bil velik ljubitelj ptic, ki jih je skrbno čuval v kletki za cerkvijo. Neko nedeljsko jutro je ob običajnem sprehodu med perjadjo opazil, da je izginil njegov najlepši ptič in ker ...prikaži več ker je vedel, da ga je moral ukrasti nekdo tik pred mašo, se je odločil nagovoriti svoje vernike. "Kdo ima tiča?!" Vstali so vsi moški. "Ne, nisem mislil tako. Je kdo videl tiča?" Vstale so vse ženske. "Ne, ne, tudi tega nisem mislil. Je kdo videl tiča, ki mu ne

  • stary1 07:15 19.januar 2018.

    Ne, ne, tudi tega nisem mislil. Je kdo videl tiča, ki mu ne pripada?" Vstala je polovica žensk. "Neeee, ne in ne, mislil sem, ali je kdo videl MOJEGA tiča?" Vstali so ministranti, dva duhovnika in koza. "Neee mislil sem ...prikaži več sem ali ima kdo zdaj tiča v rokah? Vstala je punca v zadnji klopi in rekla fantu: "Sem ti rekla da bo videl."

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.