Magazin /magazin/vip
35 ogledov

Grošljeva prekinila stike s prijatelji

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dolenc 11:22 21.september 2013.

    pa kaj moramo mi to brat pa poslušat da je ena čivava prekinla stike s prijatli,naj pokaže en teden delovne dobe v korist slovenije..tako mi pa banke reševat,ona pa ker je umetnica ji ne bo treba dat 200evr..pa kaj je ...prikaži več ta krokodil naredu v dobrobit slo -narodu,samo tiste znucane joške kaže pa bo dočakala čez 45let penzijo...ti pa ki na traku delaš ,al pa jarke kopleš--vsako delo je častno--boš pa krepel oz invalid...

  • zlatane 14:39 21.september 2013.

    sicer pa, vzami v roke mikrofon in začni peti še ti...samo pazi da sosedom ne bojo pebegnile iz hiše vse miši

  • erikkk 15:58 21.september 2013.

    Dam ji čist prav !!Pokvarjence ki ti škodujejo ali pa lažejo za tvojim hrbtom je treba za vedno črtat iz življenja ...

  • dragec 12:26 24.september 2013.

    kako se počuti v seksu, al je mogoče na tem področju razočarana????

  • zlatane 14:36 21.september 2013.

    tudi jaz delam fizično delo in imam svojo firmo, pa ne tarnam, da je špela umetnica. a veš kolikšen je osip med umetniki in uspejo le najboljši...v prostem času sem muzikant in vem koliko vaj je potrebnih za nek nivo. ...prikaži več praktično polek firme nimam drugega hobija, ker ta mi vzame vsako minuto prostega. kljub vsemu, da že kar znam, me prijatelji na zabave ne povabijo, ker mi stem kljubujejo in nagajajo, zato sem jih tudi nekak črtal, kot sem napisal ecafu in to velja tudi tebi. tukaj sakramentirate samo taki, ki ste jezni, da niste vi tako uspešni. ja ti ljudje so delali na sebi tedaj, ko je večina najstnikov letala po diskotekah, se zabavala, ker še niso bili odrasli, ti umetniki pa so dozoreli prej in so pravočasno nekaj postali. tudi jaz sem dozorel kasneje, tudi finančno, da sem si lahko kupil inštrumente za igranje in nikoli ne bom tako slaven, ker me bojo prehitela leta. samo špelci ne bom zavisten, ko so drugi še uživali , je ona vadila

  • Ecaf Koob 13:38 21.september 2013.

    a ni hotla dat? Plačevali pa naj bi? Takih babur je pa dost dondanes? Se bo treba ožent z bankomatom al pa najt resno delo. Težko, a ne špelca češpelca.

  • zlatane 14:27 21.september 2013.

    tudi mene je razočaralo v času mojih delovnih uspehoh tri četrtine prijateljev in vem, da ko to spoznaš, ni prijetno. da take pišeš je sigurno, da v življenju nisi dal skozi nič duševnih bolečin, sicer bi vedel, da to dejansko ...prikaži več je hudo. ko sem s firmo zgradil hišo in kupil 2 avta, ker je stari bil prerjavet, sin pa je tudi začel voziti, so mi zavidali in še danes nisem prebolel tega. prijatelje sem imel rad, ko pa sem dojel, da so bili hinavci, sem jih črtal. kdaj bom dobil druga poznanstva še ne vem, odvisno od življenja. drugič, če nimaš kaj pametnega pisati, daj tipkovnico počivat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.