Svet
152 ogledov

Groza Agrokorjevih dobaviteljev

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zmago 13:29 04.april 2017.

    Zelo nazorno napisano!!

  • sprehajalec 13:35 04.april 2017.

    Vse neke verige, ki so zrastle na Balkanu in nosijo bleščeče nazive "Group, Lanac, Skupina" so v principu Ponzijeve sheme, ki jih na koncu zaflikajo davkoplačevalci zaradi "nacionalnega interesa".

  • Miran Kušar 01:51 05.april 2017.

    Hrano kupujem direktno od kmetov, malih kmetov. Zaradi mene lahko zaprejo vse štacune v sloveniji, pa niti vedel ne bom, da se je kaj zgodilo. Država bi morala sprejet zakon, da morajo vsi kmetje v sloveniji kmetovat na 100% ekološki ...prikaži več način in tako pridelano hrano ponujat izključno slovenskim državljanom. Bistveno več jih bi morali subvencionirat. Zahod pa naj sam je svinjarijo, ki jo danes prodajajo nam.

  • kapibara 12:42 04.april 2017.

    Visoko letanje- nizko sranjeDrek vedno priplava na vrh..in pade na dno..

  • Srečko Lukič 14:36 04.april 2017.

    Kdo je še ostal od Slovencev v upravi Mercatorja? Toni Balažic... Še kdo?

  • partizanka 16:20 04.april 2017.

    Agrokor je država v državi, vse je delal z vedenjem vlade, mogoče mu je celo naročila kupiti Mercator

  • Žurnalček 17:40 04.april 2017.

    Nehajte dobavljati Mercatorju , kajti plačila dobili ne boste !! Zakon o Agrokorju velja samo za Hrvaško , v SLO je skregan z zdravo pametjo in vsemi predpisi in zakoni EU -ja ! Slovenci , prišel je čas , ko ...prikaži več je nujno potrebno spraviti Merkator na kolena , da ga Todorič ne bo mogel izčrpavati in z njegovim dobičkom poravnavati Agrokorjeve dolgove zato NE KUPUJTE V MERKATORJU , dokler ne zamenja zdravega lastnika !

  • Avatar praufo
    praufo 08:27 05.april 2017.

    so stvari, ki jih ne moreš kupiti pri malem kmetu, ... olje, sol, cuker, konzerve, pivo, (mogoče) vino, (mogoče) kruh, ... itd ... zato pa obstajajo tudi druge štacune, za vsakim vogalom ... kar se pa tiče eko pridelave, pa ...prikaži več ne vem, če je povprečen slovenec tolk bogat, da bo kupoval "drago" ekološko pridelano hrano, ... jaz sem za, da je vse eko, ampak standard mnogih je pa ... prenizek, zato pa hodijo v lidl, hofer

  • Aleš Kuhar 07:48 07.april 2017.

    Tega idiotizma verjetno še sam ne verjameš in pišeš iz povsem drugih interesov - bolanih, kot so cajtnge , ki jih bereš ...

  • Alen Jazbec 13:27 04.april 2017.

    Hrvat je tata, zdej pa naj se znajde, gnida nagravžna!!!!!

  • Martin Lazar 14:34 04.april 2017.

    Na žalost so hrvaški dobavitelji postali ključni tudi v Mercatorju in to se bo še poznalo. Ste opazili da kakšnih 10 dni nazaj v Mercatorju ni bilo mineralne vode Donat? Mislil sem da ga je slučajno zmanjkalo v našem Mercatorju ...prikaži veču na Ilirski. Pa sem šel v velikega na Šmartinski in je bilo enako. Trgovka mi je razložila da ga niso dobili. Kaj mislite zakaj? Ker je Agrokorjevim dobaviteljem prekipelo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.