Slovenija /slovenija/crna-kronika
51 ogledov

Grozil zobozdravnici

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Klosar Klosarko 19:08 22.junij 2011.

    ja, ga popolnoma razumem! Zobar te naroči te čez 2 leti, če pa plačaš iz žepa pa lahko takoj! Zobarje bi morali zapreti zaradi nizkotnega izsiljevanja ljudi! Če imate težave z zobi, vam priporočam obisk zobozdravnika v bosni, skupaj s ...prikaži več potjo in hotelom pride več kot 50% ceneje kot pri nas!

  • Klosar Klosarko 19:08 22.junij 2011.

    ja, ga popolnoma razumem! Zobar te naroči te čez 2 leti, če pa plačaš iz žepa pa lahko takoj! Zobarje bi morali zapreti zaradi nizkotnega izsiljevanja ljudi! Če imate težave z zobi, vam priporočam obisk zobozdravnika v bosni, skupaj s ...prikaži več potjo in hotelom pride več kot 50% ceneje kot pri nas!

  • Klosar Klosarko 19:08 22.junij 2011.

    ja, ga popolnoma razumem! Zobar te naroči te čez 2 leti, če pa plačaš iz žepa pa lahko takoj! Zobarje bi morali zapreti zaradi nizkotnega izsiljevanja ljudi! Če imate težave z zobi, vam priporočam obisk zobozdravnika v bosni, skupaj s ...prikaži več potjo in hotelom pride več kot 50% ceneje kot pri nas!

  • Fertel 19:49 22.junij 2011.

    Se ne čudim. Naj se nehajo obnašati kot bogovi. Jamrajo, ne naredijo pa nič, pa še ta nič slabo. Prejšnja zobarca je vedno trdila, da navadna plomba bolj drži kot bela. Zdaj nova - ta pa drugače. Seveda za zob ...prikaži več zadaj plačam nato 34 evrov za belo plombo, ki drug dan pade ven, ona pa trdi, da mi lahko da na zadnje zobe samo belo plombo in seveda ponovno plačati - absurd - zavarovanje plačujem že 35 let. Račun pa tak, da ni vidno komu sem plačal in zakaj sem plačal in to pri državnem zobarju. Kam gre ta denar? Kaj če tudi mene zagrabi jeza?Mislim, da če bi bil odnos zobarjev tak kot je treba, težav ne bi bilo - ne pa da vsakič opažam, da se imajo resnično za bele bogove. Ne bom pozabil delavca z juga februarja letos. Sam sem posredoval in rekel, da naj vendar bodo ljudje, saj vidijo kakšne bolečine trpi. Mislim, da je zobozdravstvo v SLO brez vsake kontrole kot na divjem zahodu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.