Svet
67 ogledov

Grozljive najdbe na Irskem

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 00:37 04.marec 2017.

    Joj kako nepričakovano. Nenačrtovano noseče punce so seveda načrtno pošiljali tja. Niso stali samo župniki za tem, lastne družine so jih pošiljale.

  • Miran Mlekuž 05:22 04.marec 2017.

    ki so ga vodile katoliške nune med leti 1925 in 2961, odkrili v 70. letih. vi pa orng prehitevate z leti. Jaz sem še vedno v letu 2017, vi pa ste že v letu 2961.

  • Božidar Dinič 15:04 04.marec 2017.

    pozabili ste spoštovani in to vam zamerim za večno aristokratske družine prvenstveno oprostite prosim

  • bojovi 14:12 05.marec 2017.

    Jaz sem že spregledal RKC in mene niso videli že odkar sem bil star 5 let. Kdaj pa boste vi, je pa vprašanje. "ki so ga vodile katoliške nune med leti 1925 in 2961" Vauuu Žurnal ve kaj bo v prihodnosti :D

  • Žurnalček 17:28 05.marec 2017.

    No , da se ne bi sedaj lagali , da med trupli ni otrok ki so jih rodile KATOLIŠKE NUNE , pojebane in osemenjene od KATOLIŠKIH DUHOVNIKOV ! Pa tole jim pride kot BARBARA ROV v miru ! Ajde plesnivi ...prikaži več Dežman pejd kopat po svojih smeteh !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.