Šport /sport/kolesarstvo
5994 ogledov

Grozljivo: kolesarski as pri veliki hitrosti na spustu trčil v hišo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:46 17.maj 2023.

    To ni več šport ampak gladiatorstvo.

  • sam1 19:19 17.maj 2023.

    Ni trčil v hišo ampak v prometni znak......

    • Avatar pantani
      pantani 07:17 18.maj 2023.

      Res je,misli da se je celo prijel za znak,da ga ne bi odneslo v rob hiše.

  • Avatar pantani
    pantani 20:06 17.maj 2023.

    Sam sem vozil amaterske dirke po Italiji,se spomnim,mislim da 2007,ko smo imeli štart v Pordenone. Trasa dolga 155km in 3000 višincev od štarta do cilja močan dež,vmes smo se povzpeli na Piancavalo kjer je bil na vrhu 5 stopinj,na dol ...prikaži več sem se tresel kot miš,vmes imel še dva defekta in res moraš imeti v danih razmera veliko znanja in pa tudi kanček sreče,da dirko speleš brez padca!!!

  • Toma 17:14 17.maj 2023.

    Ni še šlišal za varnostno razdaljo? Tudi jaz sem 1x kot otrokpovozil hišo, ki mi je bila napoti. ;-)

    • matjaz9 17:28 17.maj 2023.

      Toma ni smešno ko prileti s 40 ali več km/h v znak potem pa še v zid hiše in to na kolesu. Take nevarne trase morajo v bodoče bolj označiti ali pa nekako zavarovati spolzkem dele cestišča. Upam da ni ...prikaži veči nič hujšega s obema kolesarjema.

    • ico8 14:13 19.maj 2023.

      Bicikli so dobri se samo za nore bicikliste na mocvirskem trgu pri Girro di macvara!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.