Slovenija
18 ogledov

GZS protestno zapustila pogajanja

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 17:24 02.december 2014.

    Ko poslušam ali gledam tega Milića, dobivam čire na želodcu.

  • encijan 18:55 02.december 2014.

    Samo, da ima javna uprava polne riti, za gospodarstvo se jim pa gladko j.........!

  • Lavdan 19:00 02.december 2014.

    Tale H.Milič sedi na dobro plačanem položaju in pametuje. Takih kot je on je pri nas preveč, a veliko manj je tistih, ki bi res znali kaj narediti.

  • maresem 19:31 02.december 2014.

    Še te bo jebala JU, fovšljivec zagamani

  • mph 20:09 02.december 2014.

    Ne samo to, gre za enega največjega škodljivcev te države, totalno nesposobnega karkoli naredit za premaknit gospodarstvo iz stagnacije. Tega bi bilo z brco na ulico in naj gre na trg dela ali pa v park spat. Bolj patetičnega osebka ...prikaži več si je težko zamislit. Je pa po mojem zelo zelo dobro plačan. Pa ne tam, kjer je uradno zaposlen, to je po mojem drobiž.

  • mph 20:11 02.december 2014.

    Še to sem spregledal, naj ta osebek potem pove, ZAKAJ pa je v 96.000 manj ljudi v gospodarstvu, če pa je on tako oh in sploh vedno pameten, je imel kandidirat za ministra za gospodarstvo ali kar vlade in nas ...prikaži več popeljat v blaginjo. No, žalostno dejstvo je, da nam s takimi stvori na krmilu ekonomske države ni pomoči, gre lahko samo dol.

  • francl12 20:33 02.december 2014.

    Ajde milić pojavi se na trgu dela, bomo vidli kdo te bo hotel. Če te pa slučajno kdo vzame boš pa delal za 500€, kot 3/4 delavcev. DOKLER PA VLEČEŠ 20.000€ AL PA VEČ PA ZAPRI MAUL IN SI NAJPREJ ...prikaži več ZMANJŠAJ PLAČO NA MINIMALCA, SAJ ITAK VSESKOZI NI NIČ OD TEBE !

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 05:09 03.december 2014.

    ustvarjanje delovnih mest = > ustvarjanje sodobnih sužnjev na minimalcu za dobičke gospodovto ta gospod zagovarja. njega boli k.... za folk k ni priviligiran

  • dragec 13:53 03.december 2014.

    Zdaj si zamislite javno-upravno delovno mesto IZVRŠNI DIREKTOR,PREDSEDNIK UPRAVE GZS. In to plačujemo mi,davkoplačevalci. Nobene odgovornosti, pisarne polne birokracije KI SLOVENCEM SOLIJO PAMET

  • mph 16:09 03.december 2014.

    Imaš prav, v državi, kjer se pravnomočno obsojeni kriminalec posmehuje pravni državi iz parlamenta, je pač vse možno.

  • markus 19:15 02.december 2014.

    Že spet ta Samo H. Milič pametuje, ki bi itak želel, da delavec dela za pest riža, da bi se lahko njemu podobni pri koritu še naprej mastili. Sam sem del JS, kjer se dejansko dela. Opravljamo normirano ...prikaži več delo. Imamo roke za opravo delovnih nalog. Plača je minimalna, skratka, kot da ne bi imel niti srednje šole, pa smo v tej službi vsi vsaj s strokovno srednjo izobrazbo. Če mi vzamejo samo še evro denarja, bo sledila ulica. Naj vzamejo funkcionarjem pri koritu. Tudi Samo H. Milič je med njimi. Sem prepričan, da če njega vprašajo, kaj je naredil tekom delovnega dne, da ne bo vedel povedati skoraj ničesar konkretnega. Če vprašajo mene, si bodo morali vzeti čas, da jim vse obrazložim, kaj sem naredil. Zato g. Milič, shut up.

  • 1111 20:18 02.december 2014.

    ...plače "godpode" v javni upravi...DA so visoke, tako kot plače direktorjev ali drugih visokih živin v gospodarstvu...delavci v javni upravi in delavci v gospodarstvu so pa na istem, mižerne plače in komaj se preživljajo...torej dr*ek, kot obrniš...Potrebno je zmanjšat ...prikaži več plače v vladi, poslancem in nasploh politikom ! Naj bo leva, desna, bela, rdeča, nobena do sedaj ni naredila NIČ za narod, sebi so polnili žepe in kradli več kot se je dalo...in to prav vsaka vlada do sedaj....o tej vladi pa je škoda besed, saj ta Cmerar sploh ne ve kaj in kje je...izgubljen...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.