Šport
16 ogledov

Hamilton ignoriral Putina po VN Rusije

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 15:19 13.oktober 2014.

    Hočeš nočeš, Putin je Rusijo spet postavil na svetovni politični zemljevid. Pod njegovo vladavino se je tudi življenje povprečnega rusa nekoliko izboljšalo. Ali je meni všeč ali ne, je nepomembno. Enako je nepomembno, če je všeč Hamiltonu.

  • Žurnalček 12:11 17.oktober 2014.

    Tudi jaz nimam nobene želje , da se rokujem z KGB-ejevci in mafijci , ter človekom , ki je svojemu narodu vse pokradel. Nimam želje niti po rokovanju z JJ, Bavćarjem in vsem tistimi , ki so sebi pokradli podjetja ...prikaži več . POKRADLI ne dobil pošteno na LJ Borzi .

  • CharlySheen 15:07 13.oktober 2014.

    Me zanima, če bi bil tako načelen tudi, če bi stal poleg njega npr. Obama? Po moje sta po številu povzročenih smrti s Putinom precej blizu! Da o osnovnih manirah ne govorimo! Ne vem, zakaj ni bojkotiral dirke, če ga ...prikaži večga Rusi tako motijo. Sicer pa so mu v ekipi najbrž ali pri Mercedesu že sprašili kožuh in bomo v prihodnjih dneh lahko prebrali kako zabavno opravičevanje tega ignoriranja.

  • Bedanc 14:34 13.oktober 2014.

    Pohvalno, takemu primerku kretenizma se pač ne ponudi roke! Marš Putin!

  • Žurnalček 12:09 17.oktober 2014.

    Postavil jo je izključno z vojno . Da ni Ukrajine za njihove dosežke slišali ne bi !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.