Magazin /magazin/vip
40 ogledov

Hči mu je zapravila milijone

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zlatko Nemec 23:09 12.november 2011.

    miliarde dolarjev in skopari za svojo hčerko, ja generacija mojih očetov in mater so bili v zgodovini človeštva najslabši starši....zakaj, ja ker so imeli a niso hoteli dati, pol pa so pričakovali, da jih spoštujemo, medtem, ko ravno mi živimo ...prikaži več v najslabših časih, vsega je za kupit, pa denarja ni, pa še penzije bojo katastrofa, v kolikor sploh bojo????? in kdo služi za njihove penzije in daje davčni...jasno moja generacija

  • Žirafa 02:02 13.november 2011.

    Naj si sama zasluži, ne pa, da že celo življenje fotra ožema. Če bi morala do denarja priti sama, gotovo ne bi vrgla 12mio za poroko.

  • Zlatko Nemec 10:14 19.november 2011.

    ne ne dam ti prav..jaz vem, kaj sem prestajal v svojem življenju, ko danes nekaj imam. če starši imajo, je nekak nenapisana dolžnost, da pomagajo svojim na zeleno vejo, ker sicer je pot do uspeha prepočasna. da pa si bogat ...prikaži več šele, ko že zboliš pa hvala za bogastvo. imam 45 let, imam hišo, 2 nova avta, veliko firmo, dobro harmoniko, ogromno tehnike in še kaj....a misliš , da bom po 50. letu še vedno zdrav, kot riba?? jaz sinu nudim prav vse, pa tudi naučil sem ga , da ko je kšeft na firmi, da dela in res, dela kot mravljica, pa ima šele 20 let. lahko daš otrokom, če jih naučiš, da pri dobičkih in delih sodelujejo, ne pa da bi samo bili, ko se šteje denar

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.