Magazin /magazin/vip
140600 ogledov

Hči našega bivšega politika pokazala stanovanje, luksuz, da te kap!

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK 11:31 16.september 2021.

    a to je tista od katere tip je ROPAL BANKO? drgač pa grdi kič in prazne vrečke modnih oblikovalcev. kar imej. je pa res, da vsaj služi z dajanjem nog narazen. kar je več kot tiste ki niti tega ne počnejo

  • lucrecia_vesna 13:34 16.september 2021.

    Lepo se je kitit z perjem, ki si ga nisi zaslužil z poštenim delom svojih 10 prstov če bi kakšen moj sorodnik bil v politiki bi tudi jaz verjetno se lahko hvalila z ukradenim luksuzom hvali se ko si ustvariš ...prikaži več ne ko drugemu ukrades.

  • rd2dmk2 14:11 16.september 2021.

    me ne zanima kdo je ta. ampak stanovanje pa res ni bogve kaj.. mislim kopalnica. na tisti banji imn umivalniku se bodo pa ratbijale glave.. sam mal naj bo mokro po tleh.. v kuhinji pa tolk udobni stoli da še ...prikaži več mcdonalds mal bolj udobne, pa je fast....

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 14:18 16.september 2021.

    Prazni glavi ne pomaga niti gora ukradenega denarja, se vedno bo slabo oblecena z veliko kica!

  • Kirka 15:35 16.september 2021.

    Dobro, da nimam takšnega stanovanja. V takšni kuhinji vendar ne moreš kuhati ričeta ali vrzot ali makaronflajša, v nobel omare pa tudi ne bi preveč pasale moje kavbojke.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:10 16.september 2021.

    Valda, kaj pa je atu problem eno stanovanje kupiti, če je zraven pri nakupovanjih testov za testiranje ne korono. Denarja kot pečka, saj se zadevo dvakrat plačuje, enkrat vlada z našim denarjem in potem še z denarjem necepljenih, ki so ...prikaži večo po novem samoplačniki. Uboga lepotička, ko enkrat ata ne bo več.

  • sandi76 20:50 16.september 2021.

    Punca jaha valove, ampak , ko si enkrat na vrhu, je pot samo navzdol !

  • ilija 05:55 17.september 2021.

    Če si usamljen brez prijateljev ki ne moreš deliti ta luksuz potem ostane prazna duša.

  • Avatar pantani
    pantani 07:28 17.september 2021.

    Lahko je s tujim k...m po koprivah opletat!!!

  • aljaz9 10:09 18.september 2021.

    Njegov denar je ok, potem bi lahko bili tudi njegovi geni.. Ampak ne, te je treba z operacijo zredirat s face.. Hehe, cka navadna, profil je pa od drkacev poun, baš ti treba to

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.