Magazin /magazin/vip
7921 ogledov

Helena Blagne tudi v prostem času prava diva

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 14:31 18.avgust 2017.

    Kakor komu...vsake oči imajo svojega malarja, se vam ne zdi? Helena meni osebno nikoli ni bila niti D od dive, ne uradno ne privatno. Bognedaj, da se nasmeji... Nikoli mi ni bilo jasno, zakaj se to žensko kar naprej imenuje ...prikaži več z "divo", namreč, pri nas je veliko lepših žensk/pevk, pa se jih ne označuje z "divo"...

  • Avatar mike1968
    mike1968 17:58 18.avgust 2017.

    Novinarji ste jo proglasili za "divo", vendar ne vem zakaj. Je pevka oziroma bila pevka, ki je imela svoj krog občinstva in to je to. Po mojem bi v Sloveniji našel mnogo večjih "div", ki nekaj pomenijo, ki so svetovljanke ...prikaži več in nekaj predstavljajo. Po SSKJ: " diva díva -e ž (ȋ) star., navadno s prilastkom zelo slavna igralka ali pevka; zvezda, zvezdnica: filmska, operna diva / šalj. postala je prava diva"

  • tomaz 20:39 18.avgust 2017.

    Men nikoli ni bila simpatična, ker je vedno s kako afero poskrbela, da se je pisalo o njej...tudi ta članek ni izjema...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.