Slovenija /slovenija/crna-kronika
69 ogledov

Hišo namerno požgali

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vladek 12:12 07.april 2014.

    ti si pa sigurn opankar

  • kapibara 12:27 07.april 2014.

    Potres+ poplave + ogenj.. to so katastrofe..

  • zefacveta 07:08 08.april 2014.

    Tistemu, ki je to naredil, kot so včasih rekli naj se mu roke posušijo, ti Romi so prav tako naši državljani, ki cela desetletja živijo med nami in si takega odnosa ne zaslužijo.

  • Marko Slovenia 15:40 07.april 2014.

    hecno, nisem še zasledil, da bi država dala hišo kakšnemu slovenskemu brezdomcu (no, pozabil sem tajkune, ampak tisto, razen po davku, so že malo večje hiše, hale... ipd.)

  • Žurnalček 07:46 08.april 2014.

    Te tvoji državljani so včeraj ukradli Ivana Tavčarja , da o drugih spomenikih sploh ne govorimo , na SCT so naredil škode za 1.000.000 € in če se že mora nekom sušiti taca naj se vsem njim ! Zakaj bi ...prikaži več devastirali in zbili ceno moje hiše in mojega zemljišča. V kapitalizmu ni sociale na tak način ampak so četrti bogatih in četrti manj bogatih in četrti socialnežev. Ko se bodo tega zavedali uni na CSD , ne bo nobenih problemov več. Krajanom pa moje čestitke za elegantno urejeno zadevo !

  • Avatar čavez
    čavez 08:07 08.april 2014.

    Pravi cigo: ce nam drzava ze hisko da naj jo pa se prenovi, in jo zakuri.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.