Slovenija
10204 ogledov

Hitenje in zapleti pri imenovanju nove direktorice TV Slovenija

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 11:48 26.avgust 2018.

    Saj je vseeno, kdo je na vrhu, dokler ne bo spremenjen zakon o RTV, bo šlo vse po starih tirih.

  • Avatar Leon
    Leon 09:28 26.avgust 2018.

    Nova RTVS nadaljevanka direktorja .........BOTRI SO MI POVEDALI ! Zakaj plačujemo prispevek za RTVS ,saj gledalcev nihče ne vpraša ? Zakaj je varuh gledalcev VEDNO iz vrst RTVS ,kamor se po končanem mandatu tudi vrne na svoje rezervirano delovno mesto ...prikaži večo ? Kako lahko gledalci odločamo ?

  • minimaxi 16:00 26.avgust 2018.

    Zbombandirat leglo lenuhov,pijancev in cip

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 16:02 26.avgust 2018.

    zaprite to gnilo lopovsko tv, sam gnil program

  • borut08 12:17 26.avgust 2018.

    Saj je vseeno kdo bo enoumje v postkumunisticni rajski drzavi za lopove zagotovljeno!

  • dragec 10:25 26.avgust 2018.

    za direktorico predlagam eno od novinark iz JJnove24, so zelo inteligentne

    • tomaz 11:39 26.avgust 2018.

      dragec...tam, (kolikor tu in tam slučajno naletim na to tv) po mojem mnenju pravih neodvisnih novinark sploh ni...so samo take k morajo poročati tako, kot narekuje stranka. Neka resna TV jih nikoli nebi zaposlila. Res pa je tudi da bi ...prikaži večdi da bi neka dolgoletna voditeljica odmevov(spet le moje mneje), glede na to kako zadnjem času izbira teme, bolj pasala tja, kot na nacionalko.

    • maresem 17:20 26.avgust 2018.

      Definitivno so vse bolj, kot ti zarukanc levičarski.

    • janez60 21:46 26.avgust 2018.

      Ne samo novinarke, take kapacitete so tudi novinarji.

    • dragec 14:16 27.avgust 2018.

      maresem, tebe je sigurno skotila levičarka

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.