Zdravje /zdravje/aktualno
1032 ogledov

"Hitra upokojitev je hitra, birokratska, neokusna rešitev neobčutljive družbe"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • NeAnonimni 11:30 06.marec 2017.

    Ah, mi lahko govorimo o apatični družbi, ki je utrujena od vseh naporov, ki nam jih daje dražava. Za našo državo pa lahko rečemo, da je nehumana, plenilska, ....

  • jakec1575 17:38 06.marec 2017.

    Problem slovenske druzbe je, da ne zna ukrotiti sicer osnovne pokvarjene cloveske narave. zaradi nekaj 100 ljudi, ki izkoriscajo liknje v sistemu, vedno na kratko potegnejo tisti, katerim je neka drobtinica namenjena. Pri nas se denar porazgubi navzgor. Ker nimamo ...prikaži več verodostojnosti in vizije, ni druzbene nadgradnje. denar se sfrčka ali pa ponikne. Trdim, da lahko to v 5 do10 letih spremenimo. Potreben je druzbeno socialni dogovor, da je korupcija nesprejemljivo dejanje. Od zadnjega Jozeta na cesti do Mirota. Ko bomo razumeli to poglavje, bomo doziveli druzbeno nadgradnjo in denarja bo dovolj. Dokler bomo dovolili odtekanje, bodo druzbeni sistemi dosezeni z zuljavo roko propadali. pravice pa bodo vodenele.

  • Božidar Dinič 11:02 06.marec 2017.

    kaj pa je tebe treba bilo dete ljubo

  • maresem 12:02 06.marec 2017.

    Vse bo tako, dokler ne bo enkrat hudo zaropotalo in skrajni čas je že, oz. že malo pozno.

  • lotty 12:10 06.marec 2017.

    Ni kriva država,politiki.KRIV JE NAROD,KI PLAČUJE TAKO NESPOSOBNE POLITIKE,DRŽAVNIKE,SINDIKATE..Nihče za nič ne odgovarja,kradejo se državna podjetja,vse tožbe zastarajo(Bavčar),dokazana dejstva mamil v perlamentu,alkohola..in miNAROD HLAPCEV!!!!!!

  • PPiikkaa 07:51 07.marec 2017.

    Nekaj sto ljudi, ki izkoriščajo sistem to dela zato, ker jim je dovoljeno, to je posledica dolgoletne negativne selekcije, pri kateri vladajo "naši". Beri Novi razred Milovana Djilasa.

  • cogocogo 13:56 06.marec 2017.

    no junak kaj pa si ti storil da do tega ne bi prislo ,,lepo je za vse kriviti narod a nisi ti del tega naroda ,,ne ti si vesoljec ali nekdo ki ne obstaja ,,torej naj zacnemo mi katere ti ...prikaži večre ti krivis za tako stanje moriti vse kar nam pride napot ,,no mogoce bi tudi zacasno pomagalo a kaj ko se znova in znova pojavljajo novi pokvarjenci imamo tako porazno stanje v druzbi da so za veliko njih samo ropenje ,kriminal poneverbe ,celo morije vrline ,,in kam spadas ti juank ,,verjetno si se zeloooo mlecen tako vsaj sklepam po tvojem repencenju torej zacni ulica te caka ,pridemo se ostali ,ves takole anonimen pluvas po narodu ki ni kriv za vse te zlocine ,,narod ima spomin ,custva ponos a vse do neke meje ,,in ker si ti tako zaljubljen vase ne vidis kaj ta narod cuti in misli nas narod ni tako pokvarjen da bi zacel morijo ,,skbi nas za nase potomce ,,ti jih verjetno nimas vsaj upam da ne ,,bo pa prisel dan ko bo narodu vsega dovolj ,in ne bo dolgo treba cakati ,,kje b

  • cogocogo 14:10 06.marec 2017.

    kako si junaski hlapcek ce si ti hlapec ne pluvaj po vsem narodu ,,taki kot si ti mi res dvignete pritisk ,,in ko bo zacelo morate biti tudi vi med temi ki bodo dobili svoje batine

  • cogocogo 14:08 06.marec 2017.

    nikoli ni prepozno ,,ohlajeno mascevanje je naslajse ,,ze dolgo upam na dan ko bomo na ulicah in to ne golih rok ,,dezelo so nam izropali ti za katere smo ze bili na ulicah ,,se spomnis roske ?? in zal so ...prikaži večin zal so nas vsi ti za katere smo bili na ulicah razocarali zato se danes se nismo spravili na barikade ,,a siguren sem da bo tudi to kra kmalu ,,tako ne gre vec naprej ,,in verjemi ko zacne bo zelo grdo ,, prisluhni malo ulici in cutil bos nemir in vrenje ,,poznam ogronmo ljudi ki dobro in posteno misli ,,zal nimamo te hudobije ki jo ima danasnja gosposka vseh vrst ,pasem in sekt ,,da je narod vsaj malo zloben ti elitni kriminalci ne bi vec tlacili te dezele ,,,,tako staro in mlado caka ,samo preva iskra pa bo res zelo hudo sam imam ze dolgo za vrati motiko in cakam NAS TRENUTEK DA SI VZAMEMO ZADOSCENJE za vse zlo ,ponizanje in ropanje ki so ga zakrivili ti novodobni povzpetniki ,,dvomim da nima vsak koga v zelodcu ,,moj spisek je res zelooooo dolg pa da mi j

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.