Slovenija
15 ogledov

Hm, hm, kaj to dela Türk?!

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • multinet 00:39 19.december 2011.

    Ni mi jasno kaj nam je komentator novega želel povedati. Mogoče samo, da zapolni prostor in (naš) čas. Tudi plača ni zanemarljiv dejavnik. Vse ostalo je za pozabo.

  • Dongjang 07:46 19.december 2011.

    Kdaj bo narod enkrat izvolil ta prave ljudi ne pa se klanjal tretjerazrednim diplomatom in opankarjem

  • Kika 09:16 19.december 2011.

    Mhm, da bi izvolili na primer Janšo za premierja in njegovo Brezigarjevo za predsednico, a ne... Imamo očitno že raje opankarje :P :P :P

  • xy 12:28 19.december 2011.

    Mirko ti si 110 % idi.ot. Pozabil si naštete še ostale komuniste Janša, Jambrek, Gorenak, Peterle, Brejc, Virant, pa še kopica bi se jih našlo, kateri so se iz redeče barve prefarbali v rumeno.

  • jaki 23:13 19.december 2011.

    morda bi se pa naš Danilček rad preimenoval v Kim Džonga?

  • jaki 23:18 19.december 2011.

    tudi tvoj ata nima najbolj prefinjenaga vonja, mar ne?

  • jaki 23:18 19.december 2011.

    tudi tvoj ata nima najbolj prefinjenaga vonja, mar ne?

  • Trsten 15:59 22.december 2011.

    Tuerka so vrgli iz OZN. Zdaj ga bomo še mi vrgli iz SLO.

  • mirko 11:49 19.december 2011.

    Škoda da sploh bereš članke, če jih ne razumeš. Iz posnetka na You Tubeju se lepo vidi, da se Türk vpleta v izvršno vejo oblasti, kar že mnogo ljudi v sloveniji to jasno vidijo iz njegovega obnašanja in delovanja. ...prikaži več Ugotovil je namreč, da so njegovi interesi ogroženi, to je pa zmanjšan politični vpliv bivših visokih čanov komunistične partije. Tako so se v zakulisju javnosti začeli dogovarjat za usklajeno delovanje (Kučan, Stanovnik, Türk, Bučar, zakonca Hribar, Janković,...). Slovenija tone nazaj v komunistični geto, samo da bo pod masko, ki se imenuje levica. To se lahko nazorno vidi pri ovadbi, ki jo je podala Pirc Musarjeva. Osebno sem sto procentno prepričan, da je termin "sovražni govor" Kučanova stvaritev.

  • Žurnalček 13:30 19.december 2011.

    Kika moja , raje vidim na teh dveh mestih ljudi iz Severnega Jemna ali pa z Kurilskih otokov, kot pa te dva tvoja predlagana smrada !

  • Žurnalček 13:32 19.december 2011.

    Tisto niso komunisti, ampak KOMUNISTI FUKARE !!

  • se_eden 10:58 19.december 2011.

    točno to. pa je šlo kar mimo. no, na srečo pa smo državljani ravno na podlagi teh posnetkov izvedeli kakšne želje ima naš predsednik...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.