Slovenija
9848 ogledov

Hofer pod znamko Kakovost iz Slovenije oglaševal tuje izdelke

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Antonio 22:31 30.maj 2018.

    UVVHR pa bi rad malo predložil...naj preverijo...npr: Mesnine Anton ( Meso Kamnik) oglašujejo slovensko... Vsak teden 3x dobijo meso iz Bavarske, Vilshofen ali Landshut… Potem Kras Sežana, pršute iz Parme (IT), pa prepakirajo, dobijo za 4 eur, prodajo za 14eur/kg...Ni ...prikaži več na pamet... sem delal v prevozništvu sveže meso..pa iz Rhede(DE), pa iz Quimperle(FR), pa Poljske... Čadež mesnine, pa uni v Lescah...Mlinarič...vse iz DE...ali NL..nekej vem o tem... tudi o papriki iz Izraela...

    • Antonio 22:38 30.maj 2018.

      Pa krompir in grozdje iz Egipta...pa zdej prodajajo že 2 meseca jagode...slovenske???? Sem bil na plantaži vna znani Gorenjski lokaciji...pa so rekli da bodo prve zrele 25.5. oz. po tem datumu... V Padovi je velika tržnica.... Vi pa verjemite....d je ...prikaži več domače, pa iz Lušta, pa iz Slo hleva, pa iz tvoje češnje...Hofer ima še vedno vhodno kvaliteto krasno...kar ni po njihovih merilih zavrnejo takoj... raje v Hofru kupim meso od Krainera iz Leibniza, ko pri Čadežu "Slovensko"iz Nemčije..

    • Antonio 22:40 30.maj 2018.

      Pojma nimate kaj v usta tlačite...žal... Pršut iz Italije je bistveno cenejši in boljši...v okolici Udin je kar nekaj pršutarn... Po mojem mišljenju je kljub predelavi v Avstriji, Hofer prodajal slovenski izdelek...

    • Antonio 23:17 30.maj 2018.

      Ena dobra zdejle… Kebab pripeljejo globoko zmrznjen iz Nemčije, Duisburg...v Ljubljano...na palici, fertik narejen... skladišče Goya...imajo komore za zmrznjeno...česen slovenski dobimo preko Italije v Spar...ne bom rekel da se je g. Š...sedaj ima več kombijev tudi za Gefco Logistics, prišel ...prikaži več slinit k meni za prve palete česna v Spar...iz Italije.. Žal Slovenci ne znamo prodat nič...rabimo nekoga zadaj... tudi sldoleda iz Ajdovščine ne znamo spravit na trg...Žal nič... Hofer pa zna...Milfina je

    • Antonio 23:20 30.maj 2018.

      bila dolgo časa Avstrijska znamka, potem pa je začela Mlekarna Ljubljana delat te iste stvari....ni nam bilo všeč prej, k je blo avstrijsko, ni nam zdej, ko je kao slovensko.... preveč je vsega...polne riti imate, pa preveč denarja....

    • Avatar praufo
      praufo 07:31 31.maj 2018.

      Antonio, upam, da tole kar si pisal, še dolgo ostane gor na portalu, pa naj si berejo odgovorni ... kar se mene tiče, ti verjamem in moje geslo je trgovec=kralj, potrušnik=butelj in suženj, kmet=revež(v glavi), za vse to je pa ...prikaži več kriva oblast, ki se je odprla eu in ni prav nobenega protekcionizma do slovenskih izdelkov, tako kot je to v tujini

    • Avatar praufo
      praufo 07:38 31.maj 2018.

      sicer je pa logično, da je večina hrane iz uvoza, slovenska bi bila predraga, ne verjamem pa, da je kaj dosti slabša, tudi pri nas se vse da pridelat vrhusko, pa še bolj ekološko je, samo tega je res malo in premalo

    • Antonio 15:12 20.september 2018.

      Žal je res tako.....Slovenska ni predraga, niso količine velike, je lokalno....ko imaš pa nekaj na veliko, pa lahko nižaš ceno, ker...moraš prodat.....

    • Avatar praufo
      praufo 19:54 20.september 2018.

      vse je stvar organizacije, ko je pa organizacija globalna, potem pa ... nimamo časa, nimamo cene, nimamo nič ... ampak! AMPAK! kje je tukaj protekcionizem? seveda ga ni ... pa saj to si je izmislil mr., tramp, prej se nihče ...prikaži več ni s tem ukvarjal ... lahko bi se pa, če gremo samo do sesedov, italija, avstrija, preverite kako je z artikli in poreklom, pri nas pa nek evrospin nima praktično nobenega slovenskega izdelka, a mi to rabimo, razen država za svoje davke

    • Antonio 18:05 29.oktober 2018.

      Si zdrav....maš pošteno mnenje v tudi drugih komentarjih...se strinjam 1000 +++pravilno razmišljaš...

  • Antonio 22:23 30.maj 2018.

    Enako tudi jaz... Vse dobim in kupim v Hofru… kolikor preberm v tej objavi, je osnova, se pravi mleko Slovensko...se je ena baba na UVFHHR zmislila, da ker Avstrijci predelujejo...pa ni več Slovensko... Se mi zdi da so izdelki znamke ...prikaži več Milfina precej bolj Slovenski kot pa Ljubljanske mlekarne...

    • Antonio 22:53 30.maj 2018.

      Aha...sem se zdejle spomnil.... sladoled v Hofru je fantastičen... delajo ga v Ajdovščini, peljejo v Nürnberg v skladišče in potem distributirajo nazaj po Evropi... En res da se reče raziskovalni novinar, ne kar nekaj, bi lahko marsikaj izvedel... :) Tudi ...prikaži več dele za BMW pa Zwagen, Audi...marsikaj se dela v Sloveniji...pa še marsikaj tega...zato ne bluzite… Dejte imet jajca, pa enega novinarja dobit dobrega...pa ga peljem direkt do proizvajalcev po Europi… tam , kjer se dejansko proizvede ali hrana,

    • Antonio 22:59 30.maj 2018.

      ali zelenjava.... Ko preberem en tak nepreverjen članek... Spar vzame vse... Tuš sprejme poceni robo, vprašljive in oporečne kvalitete, Mercator tudi...samo da se proda...malo je slovenskih izdelkov...v Lidlu ne komplicirajo, odpišejo če je res nekaj mokro, poškodovano.... edino Hofer mi ...prikaži več je zavrnil jogurt, ki je imel po njihovem 8,2°C na pokrovčku merjeno, pa 7 ton sira, ki je bil 0,2°C po njihovem merjenju pretopel...Jogurt pa sir naj bi imela 2-8°C...

  • mph 21:05 30.maj 2018.

    Se zgodi. Še vedno bom nakupoval verjetno 90% vsega pri njih.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 07:30 31.maj 2018.

    prav vse trgovine počnejo isto,lidl špar mercator tuš itd,dela za inšpekcijo kolikor češ,samo za nas se ne brigajo kaj dosti

  • Avatar praufo
    praufo 07:36 31.maj 2018.

    trgovci z veliko podporo oblasti delajo kar hočejo, razne inšpekcije pa vseke toliko časa pridejo ven s kakšno tako zadevo, da ne bi pozabili, da še obstajajo in prejemajo plačo, trgovci so kralji, poglejte koliko je trgovin, po statistiki smo ...prikaži več prvi v evropi ... kmetije pa propadajo, vsak dan, ker se nič več ne splača, nihče nima več časa in nikomur se nič ne da ... le kam po pelje, če oblast ne podpira svojega državljana, pač pa tuje trgovce

  • katerca 16:44 31.maj 2018.

    HOFER VEČ KOT FER.. JE ZAKON....ne skrivajo,priznajo in obvestijo javnost, kadar je nekaj narobe..še naprej grem po nakupih v HOFER ..

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 07:32 31.maj 2018.

    hofer in lidl sta najboljša trgova v sloveniji, vse ostalo ni vredno dreka ne

  • stanci 21:08 30.maj 2018.

    Dva meseca po dogodku pa tale objava. Zakaj tako pozno? Upam, da jih bo doletela maksimalna kazen!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.