Zdravje
48019 ogledov

Hofer odpoklical potencialno nevaren izdelek

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pofukanavlada22 06:14 18.junij 2022.

    mrš pička vam materna gnoji eni, dajte vse izdelke na teste predno grjo na police in nebo potrebe po odpoklicu

  • rd2dmk2 21:47 17.junij 2022.

    a se je eden na žurnal24 dons naučil copy/paste ali pa tale Hofer sploh nima več neoporočnega izdelka. bi Bizovičar moral spremeniti slogan, vedno sveže zmer pocen v vedno okuženo zmer neužitno.

  • diaz 00:44 18.junij 2022.

    Pozdravljeni, ponudba posojila med resnimi in poštenimi posamezniki v 72 urah. Za vse vaše finančne težave sem vam še naprej pripravljen pomagati. moj kredit je odprt za posameznike in podjetja, ki so sposobni spoštovati pravico do financiranja in pogodbo, ki ...prikaži več jo bomo morali podpisati. kontaktirajte me po e-pošti: pecniksuzana0@gmail.com

  • diaz 00:44 18.junij 2022.

    Pozdravljeni, ponudba posojila med resnimi in poštenimi posamezniki v 72 urah. Za vse vaše finančne težave sem vam še naprej pripravljen pomagati. moj kredit je odprt za posameznike in podjetja, ki so sposobni spoštovati pravico do financiranja in pogodbo, ki ...prikaži več jo bomo morali podpisati. kontaktirajte me po e-pošti: pecniksuzana0@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.