Slovenija
19865 ogledov

Hranjenje podatkov o potnikih (PNR): Vemo, kje in s kom ste bili na dopustu

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 10:54 21.avgust 2017.

    Res ste milo rečeno vsekani!! V Evropo ste spustili 2 miljona ljudi brez vsakega preverjanja sedaj boste pa nas preverjali kam in z kom potujemo?? Se vam to ne skregano z logiko?? Verjetno bi nas radi obtožili terorizma,da operete čast muslimanov??

    • sasquatch 14:05 21.avgust 2017.

      ne se sekirat. prav nikogar ne briga zate (v kolikor si navaden smrtnik) ali zame, ker jih nima za kaj. bodo pa pod drobnogledom tisti, ki si to zaslužijo. mediji, posebej ta rumeni kot žurnal pač to predstavijo po svoje, ...prikaži več kajti kliki, komentarji tviti,... to šteje zanje. resnica, novinarska objektivnost in novinarska etika so pri nas mrtvi že lep čas.

    • AnzeSmolej 07:51 22.avgust 2017.

      Predvsem bodo dajali na sezname take, ki rečejo karkoli v nasprotju z direktivo, kot naprimer Omega, ki je komentiral muslimane v EU. Kmalu boš za kaj takega šel v zapor. Kot v Titovih časih. Komunisti bodo vedno in povsod vse uničili !

  • Avatar čavez
    čavez 07:47 21.avgust 2017.

    Številko gat so pozabil.

  • Laznivi 11:10 21.avgust 2017.

    Me ne moti. Potujem posteno in z cisto vestjo.

    • Avatar Džoser
      Džoser 13:35 21.avgust 2017.

      Saj točno v tem je težava. Naj nadzirajo lopove, vlomilce prevarante, politike in druge kriminalce. kaj se delajo "pandurji" nevedne?Točno vedo kdo so modri dirkači na cestah,kdo so lopovi, prevaranti...,ker z njimi tesno sodelujejo zato naj nas poštene državljane pustijo pri miru!

  • jerneja45 14:00 21.avgust 2017.

    Bravo Omega_v6. Zadel si žebljico na glavico. Točno tako je. Jaz bi dodala še samo vprašanje, kdaj imam termin, da mi vstavijo sledilni čip.

    • kapibara 14:37 21.avgust 2017.

      Da ne boš čakal v vrsti za čip, so ti že dali plastično kartico in mobitel.. za začetek

    • jerneja45 15:29 21.avgust 2017.

      Ha, ha, ha, točno vidiš! Seveda, plastična kartica in mobitel sta predhodnika čipa. Lepo počasi nas navajajo. Čip pa bomo dobili, recimo pri odvzemu krvi, pa še vedeli ne bomo, da ga imamo. Brez njega ne bo vstopa v vrtec, ...prikaži več šolo, službo, penzijo.

    • kapibara 16:32 21.avgust 2017.

      Za kaj na skrivaj (odvzem) nekateri se vidijo z iglo samo v otroštvu pri cepljenju..Ko bo tako daleč, če ne boš imel zgoraj opisanih dodatkov, te bodo "mobilizirali" za "cepljenje"..

  • Avatar praufo
    praufo 13:33 21.avgust 2017.

    "mogoče" pa vse to in še več že sedaj počnejo, pa je ta informacija zgolj za opravičilo, da se zaposli še več birokracije, ki bo še bolj skrbela za varnost ... bolj skrbijo za varnost, več je terorizma

  • maresem 09:19 21.avgust 2017.

    naši pandurji itak vedno hočejo nekaj kar jim ne pripada.. kar pa bi morali, pa ne... ker so nesposobnjakoviči.

  • max 19:51 21.avgust 2017.

    Za januar 2018 imam rezervirano in plačano potovanje. V pogodbi še vedno jasno piše,da agencija lahko moje podatke uporablja izključno in samo za svojo bazo strank. Kjerkoli drugje se ti podatki pojavijo, agenciji sledi tožba. Spet bo priliv na moj račun hahahaha.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.