Šport /sport/nogomet
16071 ogledov

Hrvaški nogometaš povzročil mednarodni incident ter razjezil Ruse

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 13:11 08.julij 2018.

    Fuzbalska pamet. Visoka kazen bi ju mogoče spametovala. Tudi ustaške pesmi v slačilnici bi morali sankcionirati, da ne rečem te črne drese.

  • mph 11:11 08.julij 2018.

    Šala? Če ja, potem definitivno nepotrebno kretensko slaba.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 11:22 08.julij 2018.

    Imajo dober nogomet vendar kot sosedi in ljudje so poden,pokvarjeni,zahrbtni itd...

  • Avatar vec
    vec 11:15 08.julij 2018.

    Zmagali SO, ne vem zakaj se je treba potem šaliti na račun poraženca, tukaj se vidi prava mentaliteta določenega folka, aja pa še nekaj sem opazil, teli so TIK TAK oblečeni v ČRNO, kaj je poanta točno vem, ne vem ...prikaži več zakaj potem sprenevedanje oblasti da je neko obdobje naroda SRAMOTNO, a NOBEN ne reče besede na OČITNO zgodovinsko povezavo, ne narod ne njihovi politiki. In ja čestitke za zmago

    • bojovi 15:29 08.julij 2018.

      Ne vem od kje tebi črna, če pa so v modro oblečeni. Mogoče si pa barvnoslep, raje pojdi k dohtarju, da pregleda tale tvoj vid.

    • Avatar vec
      vec 16:00 08.julij 2018.

      Mislm da bi ti mogu it k okulistu ker očitno SI Farbnblint :)

  • perhan63 13:30 08.julij 2018.

    kmet ostane hrvat pa ga ti je...bi..anglija jih po razturala pol bo pa jok in stol...tipično hrčevsko obnašanje..aja baje jim ga bo kitarovička vsem povlekla po sp.ju

    • inside 16:33 08.julij 2018.

      zdaj je pa zadnji čas, da sosedje kaj pokažejo od nogometa, drgač jih anglija razfura kot smrkavce.... ž žogo in podajami so enostavno prepočasni, in tudi premalo strelov z roba kazenskega. moje mnenje....

  • Avatar Syn
    Syn 13:50 08.julij 2018.

    kakšnih 5000€ kazni, ga isti moment nagnat domov in mu doživljensko prepovedat vstop v Rusijo.

  • Tadej 13:44 08.julij 2018.

    Si se salil ja...kar lepo dozivljensko suspendirati pa cao.

  • Lovebites 11:48 08.julij 2018.

    Pokvarjeni provokatorji,ne bi bilo nic narobe,da bi jih kaznovali,da jih postavijo na realna tla.Kjerkoli so tile,tam je sranje.Razveljavit zmago,da dobijo po pi....

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 17:30 08.julij 2018.

    Huda jama je bila popolnoma upravičena! Še premalo ustaške golazni so vrgli noter!

  • bojovi 15:26 08.julij 2018.

    Ne morejo in ne morejo dati miru, en mora neko neumnost pribiti in mora (facepalm).

  • inside 16:24 08.julij 2018.

    saj vse lepo in prav, zmagal so, jim čestitam, naj proslavijo. sam ka imajo bedaki druge stvari mešati notri. ve se, da so Rusi zelo občutljivi za te njihove zadeve, pa šala gor ali dol.... ka nimajo dost drugih stvari ...prikaži več za govorit in slavit....po eni strani junaki, po drugi pa bedaki....

  • Avatar Leon
    Leon 19:08 08.julij 2018.

    FIFA je krivec za podobne incidente ,ker ni dovolj načelna in pravična do vseh.

  • Spark 19:27 08.julij 2018.

    Slabša (ogabnejša) od kroatarskih primitivcev je le še navijaška nacionalka. Tudi ko sem si pogledal (ponovitev) oddaje Dobro jutro in videl posliljevanje učenja hrvaščine mi je šlo na bruhanje. Vedno bolj mi je jasno, zakaj se marsikdo norčuje iz brezjajčnih slovenceljnjov.

  • Franjo Erman 21:31 08.julij 2018.

    sam še kakše šiptar jim manjka

  • vladek 13:25 08.julij 2018.

    pa ta dva igrata nogomet v Ukrajini,in kaj je tukaj narobe ? Pa malo več kulture tukaj.Jaz uživam v nogometu ne v fovšariji Bog in Slovenija

    • Avatar vec
      vec 15:13 08.julij 2018.

      Igrata ja, v bistvu tud če res igrata tam, v tistem trenutku sta Igrala Za Hrvaško rep.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.