Popotnik
22419 ogledov

Hrvaška z obupnimi številkami glede okužb, Slovenci pa še kar rinemo tja

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dd 17:24 21.april 2021.

    Nekateri Slovenci imajo zelo trdo glavo. Zelo težko je kaj spraviti noter, in tudi ven.

  • Dusan21 17:11 21.april 2021.

    dežurni @žur :: to mi piši, to @ zblojena ne pa o Tanji, punca je na koncu z živci

  • suineg7878 17:37 21.april 2021.

    Koliko pozitivnih ma testu je cepljenih? Koliko pozitivnih na testu je bilo v stiku z okuzenim? Vprasam za prjatla! :)

  • dusan72 02:42 22.april 2021.

    Trenutno v CRO večinoma "rinejo" lastniki nepremičnin, da kaj uredijo okoli hiše itd. Če greš v parih dneh 2X v štacuno in nosiš masko nisi nič bolj ali manj izpostavljen kot v SLO. Kot zanimivost... Imel sem aplikacijo na mobiju, ...prikaži več, pa me kliče stranka pri kateri sem bil prejšnji dan, da je dobila obvestilo, da je bila v stiku z okuženo osebo. Jaz sem bil v stiku z njo, pa nisem dobil nobenega obvestila. Sistem "Ostani zdrav" je očitno čisto sfaliran in sem takoj aplikacijo ruknil dol.

  • JZekspert 21:36 21.april 2021.

    Pa kdo še sploh verjame temu vele-nategu, razen plačancev in trolov, morda kaki prestrašeni MS, le še taki brezupni trdobučneži so ostali... hahaha.

  • Yasha Yash 19:19 21.april 2021.

    Do Junija bo Hrvaška prekužena.

    • alen009 09:07 22.april 2021.

      in svizec milko zavil a ne? Virus čarobno izginja, okužbe se večajo, pa saj je vseeno, vikendaši ograje štrihat, paštetarji na morje, bomo že nekako po 15.9. spet neumnosti reševali.

  • joze127 07:20 22.april 2021.

    Moramo na Hrvaško da se sprostimo, tako nam nalaga Ustavno sodišče, ki želi, da je svoboda, ki jo zahtevata dva zmešana (Fister,.....) državljana, zagotovljena. Ustavno sodišče želi več smrti Slovencev in Slovenk zato, da bo uspela ustavna obtožba KUL koalicije. ...prikaži veče. Samo tako naprej ...... do popolne bebavosti družbe.

  • alen009 09:11 22.april 2021.

    Zgolj predlog Žurnal. Napišite kako je 1500 Slovecev pokupilo vsa mesta za Egipt, Madeitra in Kanarce, kjer je že itak pol Slovenije. Dodatna letala filajoi, ker je vse prodano. Hrvaška je že zdavnaj zgodovina, no ne za vikendaše seveda, za ...prikaži več nekaj €€€ letiš v Španijo, Kanarci, Grčija....pa se bom pajslal 8+ ur na Hrvaško??? Dajte si pamet kupiti.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:09 21.april 2021.

    Hrvati so odprli hotele. Želijo zaslužiti . Mi pa z zaprtimi hoteli do jeseni in turizem pokopljemo še preden ga Počivavšek prevzame.

  • Avatar MS
    MS 18:04 21.april 2021.

    Eureka!!! Juriš na Hrvaško! "Corone ni-vse je nateg"! Pa da se nebi kdo slučajno cepil! "S ameriškim cepivom vam bo vsajen čip in postali boste Zombiji" Z angleško švedskim cepivom vam bojo zamašili žile in vas spravili onkraj mavrice! Ne ...prikaži večNe verjemite ko vas bašejo da je zemlja okrogla, Ploščata je zagotovo! To so "znanstvena dognanja" Covid-kretenov!

    • alen009 09:09 22.april 2021.

      Se povsem strinjam. Virusa itak, da ni, sploh ne na Hrvaškem, vse okoli je lahko, tam pa ga ziher ni.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 07:03 03.maj 2021.

    Pa kdo vam daje pravico, da se vtikujete v zasebno življenje državljanov ? kaj jem, s kom se družim, kam grem ...lepo vas prosim, prenehajte z teroriziranjem, dragi mediji !

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 07:01 03.maj 2021.

    Zakaj mediji tako agresivno strašite ljudi, ki so že cepljeni ? ali preboleli cov.-19 ?

  • Dusan21 19:19 21.april 2021.

    Žur24ur::: razloži zbeganemu Slovencu kakšne številke poznamo, sode, lihe, pa obupne, pa obupane, pa čitljive non peper, pa demonske, pa PM, kje živimo, budale novinarske

  • krucefiks 18:02 21.april 2021.

    v dalmaciji je lepo ,bolanih od nikoder,vse skup nakladanje,tam višajo čez noč enormno št. okuženih,niti teoretično ni mogoče toliko ljudi stestirat,pa vseeno jih ne gane ,maske malo več nosijo ,zgolj zaradi kazni

    • krucefiks 18:05 21.april 2021.

      doli si prav lepo živčke spočiješ,pozabiš na vse in sonček ,morje je prav pomirjajoče .

    • Baraba1952 19:04 21.april 2021.

      Morje gledaš pri 16 stopinjah,hvala

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.