Svet
22600 ogledov

Hrvaška: novi ukrepi na Jadranu in nova pravila na mejah

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Thomas_Tracy 10:10 24.julij 2021.

    Google zdaj za spletno delo od doma plačuje od 99 do 140 dolarjev na uro. Moja zadnja plača 26395 USD od te enostavne in preproste službe. To je neverjetno in zasluži super. Noben šef, Za več tukaj ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • lada 02:54 24.julij 2021.

    ka pa kućko pod prućko, kdaj mi bo vrnil nezasluženo penzijo ? meter zwanzig ma dojst 300, oo € kam bo pa dal ostalo - u picikl ?

  • jakec1575 07:11 24.julij 2021.

    Jaka zaostritev. Hrvati zlorabljajo besedo. Naj se ucijo od janeza in kreka. Zaostritev, ko ti cravk brez pravne podlage grozi s 15.8. In univuje biznis, brez da bi za to kej placal.

  • lovro4 20:52 23.julij 2021.

    Dajmo, ljudje, nehati s tim idiotizmom. Cepljenei lahko prenašajo virus, in lahko zbolijo, Preboleli, ti še najmanj, pa vseeno, lahko prenašajo virus in zbolijo. Testirani, to je pa itak, še največji idiotizem, kot bi z vilami nakladal pesek. Recimo vsi ...prikaži več NE tem idiotizmom.Ma prvi, ki mi bo zatežil z nekakšnim PCTŽLJK, bo fasal klofuto, za začetek. Kakšen dokaz za karkoli na mizo najprej, potem se bomo pa pogovarjali.

  • sam1 21:18 23.julij 2021.

    Edini virus na svetu,s katerim upravlja politika in denar....

  • Ivo 23:21 23.julij 2021.

    Jaz se tepel ne bom z nekom, da pride po moje izdelke in storitve ali kako si si Janez to zamislil?!? Čas, da greš malo na Mavricij, golf špilat!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.