Svet
42 ogledov

Hrvaška zunanja ministrica je milijonarka

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slajan 09:00 30.oktober 2015.

    Naša elita pa v osebnih stečajih!

  • maresem 10:42 30.oktober 2015.

    Mislim, da je takih "Janezov" kar nekaj pri nas in ne samo eden.

  • Avatar olor
    olor 08:56 30.oktober 2015.

    A če ima miljone in 30,000€ letno plače je po tvoje sposoben? In kod ima toliko denarja?

  • Pepe007 08:46 30.oktober 2015.

    Dejstvo je, da je politik, ki kot nek cvet sposobnosti naroda nima resnega premoženja in prihrankov ter ima samo kredite, povsem nesposoben. Tak bo tudi državo peljal po poti iz rok v usta, zakreditiral pa bo še vnuke.

  • wingspan15 09:45 30.oktober 2015.

    mislim, da pri nas ne bi šlo. Pri nas velja pravilo, da ko imaš že veliko, potrebuješ še več in več. Nikoli zadosti.

  • Avatar Zala
    Zala 10:41 30.oktober 2015.

    @olor / danes, 08:56 ................ to isto že nekaj časa sprašujejo gospoda Ivana Janeza, pa se nikakor ne more spomniti od kod mu toliko gotovine in tudi ne pojasniti, zakaj mu ženina sestrična plačuje položnice, ko bi lahko vse imel na trajnikih.

  • Pepe007 11:41 30.oktober 2015.

    Vprašaj ga. Večina ni bila minister celo življenje.

  • Nevtrino 13:20 30.oktober 2015.

    "...Premier je brez prihrankov..."------Tale je predvsem brez nevronov pod črepinjo.

  • Ferluci 14:56 31.oktober 2015.

    Je milijonarka. Ja in ?

  • blueone 20:17 30.oktober 2015.

    HAHA a sedaj nas hočete potolažit kako je na Hrvaškem...ne zanima me primerjava s Hrvaško...mene zanima Avstrija, Nemčija, Nizozemska, Belgija....s tem se bi jaz primerjal...pa še to, ko je ta begunska kriza, je naše notranje politično dogajanje kar zamrlo...novinarji zvrtajte ...prikaži več kaj je podjetje Draga Kosa naredila v NLB za 850.000 evrov...kakšni so rezultati njegovega dela..moj denar je šel v NLB...saj redno plačujem davke...NLB ste pa dokapitalizirali s 5 miljardami našega denarja...se pravi samo v to bančno luknjo je vsak državljan vložil 2500 evrov..vklučno z otroki, ki ne služijo nič...se pravi vsak 2500 evrov od 2 miljonov prebivalcev...s te se ukvarjajte novinarji...ker jaz živim v Sloveniji

  • tecumseh_1975 09:27 30.oktober 2015.

    v banana demokracijah tipa HR, SLO in podobni bi zadeva funkcionirala samo če bi bili politiki pred nastopom politike tako finančno preskrbljeni da nebi bili dovzetni za korupcijo. Takih pa vemo da ni in zato je tako kot je, ko ...prikaži večo se vsi politiki in njihovi gospodarji tistih par let trudijo predvsem za svoj dobrobit.

  • principiumnovum 20:35 31.oktober 2015.

    Mater, če niste vi slovenski pisunarji, ki sebe imenujete za novinarje, eni navadni bebci... A naši eldeesarji so pa sami reveži ali kaj, da ne pišete o njih? Brigajo mene hrvaški politiki. Zakaj ne pišete o tem, koliko premoženja so ...prikaži več nagrabili vaši šefi iz eldeesa, SMC-ja, zaresa, gradonaćelnikova banda, in podobna gamad?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.