Svet /svet/hrvaska
88 ogledov

Hrvaški vremenoslovci objavili dolgoročno napoved

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • šport.ribič 12:38 04.junij 2016.

    Glede hrvaške pa tako:Sem vedno šel rad tam in bom še naprej tja rad šel na dopust,a vi ostali (kar se mene tiče) se lahko namakate v tej naši fonji (greznici),ki jo nekateri kličejo slovensko morje v katerem ribe imajo ...prikaži več okus po plastiki in v meter vode ne vidiš dna.Želim vam lepo poletje!

  • Avatar praufo
    praufo 11:23 01.junij 2016.

    Vreme bo, voda bo mokra, predvsem pa plačate lahko tudi z evri. Na cene se pa ne ozirajte, kajti to je turizem. Turist ne sme gledat na cene, sicer ni turist.

  • šport.ribič 12:27 04.junij 2016.

    "žurnal 24"Do kdaj nas boste posiljevali s temi reklamami prekleti cepci!

  • Floki123 20:41 31.maj 2016.

    Zakaj ne napišete, da je to sponzorirana objava za "naše" hrdeke

  • Ferluci 20:26 01.junij 2016.

    Verjemi Hrvatom, ha ha...

  • slajan 08:14 01.junij 2016.

    Odlična napoved za poletje: vročina, možen dež. Ali lahko poleti pričakujemo še kaj drugega: sneg, pozebo...? Hrvatje vabijo z ploskulami: lepo vreme, najlepša pokrajina, najvarnejša država na svetu, najcenejši dopust itd. Ne omenijo pa neprijaznosti ali celo sovražnosti do slovencev. ...prikaži več To bo na vrsti konec Avgusta, ko bo sezona mimo.

  • alojzr 08:50 01.junij 2016.

    Hrvaški inštitut za varovanje zdravja objavil svetovno odmevno raziskavo: Morska voda Jadranskega morja pomirja stres in zdravi tegobe srca in žil. Ampak samo na hrvaški strani.

  • Papaja Popi 11:31 01.junij 2016.

    Lahko padajo pečene piške z neba,lahko talajo evre na ulici,lahko mi pot posuvajo z rožicamipa ne gremo več tja v lepo njihovo.

  • Zmago 08:30 01.junij 2016.

    ploskulami ;-))))))))))))))) floskulami flóskula -e ž (ọ) knjiž. fraza, ki se lepo sliši: rad uporablja floskule / to so samo kavarniške floskule

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.