Svet
4 ogledov

Hrvat s pestmi sredi ceste nad Slovenca

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kurt 19:07 28.julij 2011.

    Pravilno!tako je treba z tistimi, ki lazijo tja, kjer so na njih alergični.

  • allstarr111 19:58 28.julij 2011.

    Filip. Si kdaj v naših ali hrvaških časopisih prebral da bi v Portorožu, Bledu ipd. kakšen slovenec nabrcal hrvata ?

  • Petra Matijević 15:41 14.september 2011.

    Ja večkrat....mal si Jožek preber hrvaške časopise in kakšne so izkušnje hrvatov v sloveniji!!!!!!!!!

  • Petra Matijević 15:41 14.september 2011.

    Ja večkrat....mal si Jožek preber hrvaške časopise in kakšne so izkušnje hrvatov v sloveniji!!!!!!!!!

  • Filip Džeba 19:00 28.julij 2011.

    Presenetljiva novca. Spor oziroma pretep med dvema osebama. Novica morda ne bi bilo toliko zanimiva, če bi zapisali, da sta se dva alkoholizirana najstnika stepla pred lokalom (takrat bi bila po možnosti še oba idiota), v tem primeru pa je ...prikaži več novica v udarnem delu, saj gre za spor med hrvaškim in slovenskim državljanom na hrvaški obali. Posrani medij, posrana anti-reklamna novica, ki meče luč na hrvaško oziroma samo še povečuje trenje med dvema omenjenama državama, ker glup narod itak na račun takšnih novic posplošuje in zaključuje presodke o določenih narodih.

  • zlatane 16:19 07.februar 2012.

    kar se nas slovencev tiče, smo na visokem nivoju, kar se tiče turistov oziroma tujcev. priča sem bil, nemec je plačeval na petrolu pred menoj, imel je 40 cm od svoje glave na blagajni številke, koliko plačati, pa mu je ...prikaži več nemec signaliziral, naj mu račun pove po nemško. prodajalec je povedal po nemško, šele tedaj je nemec plačal bencin. to naredi kdorkoli na hrvaški, hrvati nas nabrcajo, brez možnosti za kako odškodnino. mi se podredimo kšeftu in denarju, ostali narodi do nas slovencev ne. osebno pa se nekak bojim potovanja in opravkov na hrvaškem in vedno sem v dvomih, ali naj še kdaj letujem doli. ne narediš jim prav nič, pa se uspejo spreti s slovenskim gostom, čeprav od nas dobijo denar. ni pa povsod isto. v trogirju me je 1 trgovka vedno bila vesela,ker sem poznal njihov jezik. vedno je rada klepetala z menoj, starejši sem bil od nje 15 let, cca, nisem je privlačil. ko sem odhajal sem ji dal roko pri zadnjem nakupu, ko reče, kakva šteta več odete, kako je s vama bilo ljepo, pošto zna

  • zlatane 16:22 07.februar 2012.

    pošto znate naš jezik, a ne kao čehi i slovaki, ne znaš šta oče kupiti. je l moguče, da je prošlo več nedelju dana? tu sem imel zelo pozitivno iskušnjo, praktično celo naselje v trogirju

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.